Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

před 13 hodinami, pciza napsal:

Petře,  ty to sem ale sypeš 😀 samý parádní kousky!

Díky Pepo, snažím co to jde:) Úterým mě bude provázet stříbrná varianta modelu Avia Marino, tahle má ale Landeron 248. Bohužel víc než tyto dvě varianty cifru se u tohoto modelu nedělaly, resp. jsem jiné za celou dobu mého zájmu o ně neobjevil. Škoda, jsou to příjemný hodinky.

1308044348_2020_12.08_AviaMarionoSilver.jpg.77ec02cc5f748aee35cf3a8e5c58323a.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci, díky moc za pochvalu! pořád se chystám založit jim samostatný vlákno a trochu vás všechny oblažit vědomostmi, ale nějak mi to nejde, tak alespoň takhle zviditelním malý kousek sbírky (hromadím od této značky i nechrona). jestli budou ale soudrzi pokračovat v covid restrikcích, tak k tomu založení vlákna přes svátky dojde:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do konce tohoto týdne budu venčit varianty modelu s tímto tvarem pouzdra. Je zde určitá podobnost s některými modely Breitling Top Time, vyráběly se ale tak nějak souběžně, tak nevím, kdo od koho opisoval:) Breitling  používal strojky Valjoux 7733 a Venus 178 (resp.jejich modifikaci), Avia různé varianty Landeronu. Na středu jsem zvolil variantu reverzní pandy se strojkem Landeron 149 a dokoupeným plechovým Beads of Rice náramkem.

 

245417148_2020_12.09_Aviareversepanda.jpg.cb34b43520078c83e59e0152883a36dd.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ponorka9

parádní sbírka a vypadá to, že zdaleka s prezentací nekončíš 👍

Kluci moje první hodinky s korunkou na špatné straně 😀 Moje první hujerky a první kalibr 11/12.

Možná majitelé Autávek v supr stavu řeknou že nic moc, ale já z nich mám velkou radost. Jsou obouchaný ale neleštěný, jsou v "prozatimním"  stavu, kde není origo korunka a tlačítka, a pak na cifru někdo projel vrutem, když přidělával nožičku ciferníku. Cift nechám, ale korunku a tlačítka nechám vyměnit. Fungují  dobře, protože je servisoval liberecký borec Tonda.

Velké díky Tondovi @tondako a Radkovi @Tikal

kteří mi k nim hodně pomohli !

 

 

 

 

IMG_4462.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, michalval napsal:

@ponorka9

parádní sbírka a vypadá to, že zdaleka s prezentací nekončíš 👍

Kluci moje první hodinky s korunkou na špatné straně 😀 Moje první hujerky a první kalibr 11/12.

Možná majitelé Autávek v supr stavu řeknou že nic moc, ale já z nich mám velkou radost. Jsou obouchaný ale neleštěný, jsou v "prozatimním"  stavu, kde není origo korunka a tlačítka, a pak na cifru někdo projel vrutem, když přidělával nožičku ciferníku. Cift nechám, ale korunku a tlačítka nechám vyměnit. Fungují  dobře, protože je servisoval liberecký borec Tonda.

Velké díky Tondovi @tondako a Radkovi @Tikal

kteří mi k nim hodně pomohli !

 

 

 

 

IMG_4462.jpg

Pěkný kousek, gratuluju, Carrery mám rád. Až vykoupím všechny Avie, začnu s Hujerkama:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, ponorka9 napsal:

Pěkný kousek, gratuluju, Carrery mám rád. Až vykoupím všechny Avie, začnu s Hujerkama:)

 

před 3 hodinami, Army11 napsal:

@michalval

Opravdu nádherné Carrery, radost je ponosit.

 

před 2 hodinami, Wanderer napsal:

Michale gratuluji a vítej do klubu. Tak ses konečně dočkal.

Díky kluci,  myslím, že teď z ruky nepůjdou, dokud novej řemen nezměkne.

Ano, Honzo, jo, konečně jedny Hujery - to je tady skoro povinnost 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...