Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

Renis je na ceste, uz aby postak dorazil... takova impulzivni laska na prvni pohled. Nikdy bych neveril, ze toulani z dlouhe chvile na Google Images muze vest k nakupu. Jenze Google to dela dobre, pisou k fotkam "in stock", coz neni vzdy pravda, ale tentokrat byla 🤦🏻‍♂️🤩🥰

fortik.jpeg.68e1bdb77051af21bd8c594aeee67df0.jpeg

renis-chrono-madrid.jpg.718edcdb0efbe797753a0a9a1d9eedbe.jpg

Upraveno uživatelem tmx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skvelej ctvrtek jako vzdycky. Akorat mam pocit, ze bylo dost "podivne" zaparkovanych aut. Asi je dnes nejaka spolecna akce s Besipem "jak to nedelat".

@Žigi Pandy 6138-8020 jsou pro mne jedny z nej chrona od Seika, design je... nejblizsi slovo asi nadcasovy. Bohuzel mam ruku utleho jinocha a jsou na me proste moc velke. Tak ja dnes 38mm od konkurence...

speedy-38mm.JPG.ef4b796022617313c558c9266dda3d7e.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@tmx Ty neznám, moc pěkný! Hlavně se mi líbí ta červená špička vteřinovky (jak u Pand tak Citizen) 😉 I ten tah vypadá slušně a nevytahaně, je původní?

S velikostí mám stejný problém, taky mám zápěstí neodpovídající mému věku... a i když jsem Seika 6138 moc chtěl a pořídil jim i parádní racing řemen, tak nejspíš půjdou z domu. Kvůli velikosti je neunosím a je škoda, aby se nedostaly na denní světlo...

DSC_6900-2.jpg

Upraveno uživatelem petanbub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Žigi napsal:

Čtvrtky jsou skvělý, fakt se vždycky těším na Karlovu porci nostalgie a užasnosti. Dneska veliká pochvala za Mini!:) A na to co vezmu ve čtvrtek vintážního já. Pandy rok 78 mě baví nějak víc a vic. 

 

Nové Město nad Metují? Tam bys měl mít Primky, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 3. 2021 v 21:39, tmx napsal:

@petanbub Citizen "Speedy" 67-9313 flyback. S resuscitaci pomohl mistni mistr kovu a bylo zadelano na srdcovku. Tah je original, docela fajn. Ted uz se tenhle model hleda velmi zle, mel jsem kdysi dost kliku.

speedyx1.jpg.96728a2b9fcf233059fc68ace85427ee.jpg

speedyx2.jpg.250ab81afce41c1ac33f5d9ba71a599f.jpg

speedyx3.jpg.d1a2939b4882a59f5ac948aaa5703f74.jpg

 

paradni kousek! taky bych ho moc rad do sbirky, ale v dneni dobe uz je to asi nerealne :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Anela napsal:

 

paradni kousek! taky bych ho moc rad do sbirky, ale v dneni dobe uz je to asi nerealne :(

jojo, sem tam se objeví, ale stav většinou nic moc...https://www.catawiki.com/l/46317753-citizen-no-reserve-price-automatic-chronograph-day-date-men-1970-1979

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I na Ebay chodívají - cca 2 roky zpět jsem sledoval Citizen 8110 pravidelně - teď už jen když to ne mě samo vyskočí. Vedle běžných referencí 67-9119 a 67-9011, které tam doteď chodí téměř každý týden (i když často skládačky z AM dílů), poměrně často se ukazuje i oktagon 67-9356 a občas se ukáží i ostatní reference Speedy 67-9313 v solidním stavu se tam umí ukázat taky, ale cena (i když to jde přes aukci) je u této reference dost vysoko - proti těm běžnějším... takže pokud jsi ochotný do toho dát tak 14k-17k, tak je to jen otázka trpělivosti a klidně by to mohlo být i do švestek... Na Buyee (respektive Yahoo.jp) mně přijde, že tyto chrona chodí dráž než na EU/US trhu... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...