Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

Hlavně mě zaráží, kolik červených "racing" krabic Heuer je bez vnitřní vložky a držáku hodinek. Sleduju to už dlouho. U jiných značek i jiných typů boxů od Heueru ze stejného období se tato nekompletnost objevuje, ale u těchto červených krabic je to tak 50:50. Jinak krásná sbírka Heuerek. Já mám o tři míň:( 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, M3maniac napsal:

No krabičku se mi sehnat nepodaŕilo, ale NOS Carrery 73655 s papírama na původním řemínku ano. Dnes chcou za tu krabičku nesmysl no.

A1F66104-D068-4090-95A1-08A11EE1CA33.jpeg

75620175-6C0B-41EE-8BE1-FF46325D9F9D.jpeg

Samosebou že varianta koupě krabičky i s obsahem je vůbec nej varianta. Takhle si já představuji kousek do sbírky vintage - vše zbrusu nové a vidíš naprosto přesně všechny detaily, jak to výrobce vlastně chtěl vyrobit, v jaké kvalitě a vidíš ty nejmenší detaily ve 100 % stavu. Už jenom z tvých fotek se mi dnes nebude chtít spát, asi jako když jsem jako kluk dostal úplně nové brusle. Kanady. Takže gratuluji k úžasnému kousku do sbírky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V klidu spi😉, já zas nespal jak kámoši dostali kanady, ti movitější nový kovopoly a já bruslil v jakýchsi kačenkách z bazaru za dvacku .... A lyžoval jsem na kandaharech po dědovi štětcem vymazlených do černýho lesku 🤣 Ale máš pravdu, že je to krásné vidět výrobek vyrobený před půl stoletím v původním stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, Army11 napsal:

Samosebou že varianta koupě krabičky i s obsahem je vůbec nej varianta. Takhle si já představuji kousek do sbírky vintage - vše zbrusu nové a vidíš naprosto přesně všechny detaily, jak to výrobce vlastně chtěl vyrobit, v jaké kvalitě a vidíš ty nejmenší detaily ve 100 % stavu. Už jenom z tvých fotek se mi dnes nebude chtít spát, asi jako když jsem jako kluk dostal úplně nové brusle. Kanady. Takže gratuluji k úžasnému kousku do sbírky.

Tady jedna krabička, která by se líbila mě, zapomenutá kdesi ve skladu od roku 1977. 🙂 Taky vše zbrusu nové, tak jak to výrobce chtěl vyrobit, Prošla údajně přes tři majitele a nikdo neměl odvahu to sestavit. 🙂 Takže si ho vlastně nikdo neužil.

Karel opět super nálož. K těm stíhačkám pod Efielovkou bych jen dodal, že se jedná o zobrazení skutečné události, poslední pokus o riskatní únik německého pilota. Nakonec Bf-109 skončil nedaleko v plamenech a Mustang se vrátil do Anglie.

Norton-Commando-In-Crate-1536x1152.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 3. 2021 v 22:06, malda napsal:

Hlavně mě zaráží, kolik červených "racing" krabic Heuer je bez vnitřní vložky a držáku hodinek. Sleduju to už dlouho. U jiných značek i jiných typů boxů od Heueru ze stejného období se tato nekompletnost objevuje, ale u těchto červených krabic je to tak 50:50. Jinak krásná sbírka Heuerek. Já mám o tři míň:( 

Někdy se poštěstí kápnout na úplnou krabičku. Třeba na aukru :)

 PS: ty viceroye už mám dlouho, teď mají i kde bydlet.

hebox_1.JPG

hebox_2.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...