Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Dzos napsal:

Někdy se poštěstí kápnout na úplnou krabičku. Třeba na aukru :)

 PS: ty viceroye už mám dlouho, teď mají i kde bydlet.

hebox_1.JPG

hebox_2.JPG

Pěkně! Taky jsem o ní uvažoval, ale na ty dobité autávky, které v té krabičce byly, bych si netroufl. Snad se ti je podaří zprovoznit!

Upraveno uživatelem malda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 3. 2021 v 8:04, VintageLover napsal:

Kompletní krabka má ještě bílý přebal, ale v prodeji jsem ji už dlouho neviděl. :) 

6_002--tgyahh5wyt_s600x0.jpg

Taky ještě přisypu sůl do rány.

Ty moje Autávky byly původně v helmičce. Léta ležela na poličce v obýváku. Pak jsem se oženil. Paní domu začala dělat pořádky v novém působišti. Letěla do popelnice spolu s jinými artefakty mého mládí. Už spolu nejsme.

Proto bych helmičku chtěl ještě někdy sehnat a přikoupit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Army11 napsal:

Máš toho moc. Něco taky pusť.

V té červené nevidím ten držák na hodinky.

vzhledem k počtu hodinek jich mám vlastně málo 🙂

držák tam není, to vidíš správně. Bohužel se nedochoval. Nechal jsem dělat náhradu přes 3D tisk a výsledek nevypadal zle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, financ napsal:

vzhledem k počtu hodinek jich mám vlastně málo 🙂

držák tam není, to vidíš správně. Bohužel se nedochoval. Nechal jsem dělat náhradu přes 3D tisk a výsledek nevypadal zle

V duchu jsem též přemýšlel, jestli by nešla udělat 3D tiskem ta červená věc. Pokud to není příliš velká svatokrádež. Ale koupit to prostě nejde a jen pro klid mé duše. Na prázdné místo na poličce. Alespoň mám jeden černý NOS řemen k Autaviím. Neděrovaný. Ať jen neplkám.

Ty černé helmičky se dávaly k čemu? Předtím jsem je nikdy neviděl.

IMG_20210320_141600.thumb.jpg.609ac1cf763191755e1d0d2ee04d50d1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledně těch krabiček, jsem se chtěl zeptat, jestli se dělají fejky starých krabiček. Vždycky jsem tak nějak doufal, že je na to malá poptávka, ale když vidím ty ceny, tak bych se možná nedivil. Setkal jste se s tím někdo? Jinak já dnes zabrousil do japonských vod.:-)

bullhead3.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Army11 napsal:

V duchu jsem též přemýšlel, jestli by nešla udělat 3D tiskem ta červená věc. Pokud to není příliš velká svatokrádež. Ale koupit to prostě nejde a jen pro klid mé duše. Na prázdné místo na poličce. Alespoň mám jeden černý NOS řemen k Autaviím. Neděrovaný. Ať jen neplkám.

Ty černé helmičky se dávaly k čemu? Předtím jsem je nikdy neviděl.

 

Helmička je modrá a dávala se k Easy Riderům. Jacky Ickx nosil modrou helmu

 

72Chronos2627.thumb.jpg.6b11d6def74607df57a2804575cadc12.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, tommasini napsal:

Ohledně těch krabiček, jsem se chtěl zeptat, jestli se dělají fejky starých krabiček. Vždycky jsem tak nějak doufal, že je na to malá poptávka, ale když vidím ty ceny, tak bych se možná nedivil. Setkal jste se s tím někdo? Jinak já dnes zabrousil do japonských vod.:-)

bullhead3.jpeg

Repliku těch velkých krabiček jsem neviděl, ale nejsem velký brouzdač na internetu.

Replika obyčejné papírové byla na ebay často, možná i dnes, s popisem že jde o repliku. V té bývaly Carrery a Autávky a určitě i jiné - znalci upřesní.

 

IMG_20210320_163607.thumb.jpg.c1dae98eadd504d41b92938357ca35af.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Replika s autávkama na obrázku má výhřez z boku a uvnitř nemá papírový "šuplíček", který bývá u originálu černý nebo bílý.

Zajímavé je, že naopak krabka na Carrery výhřez z boku měla.

Dále se dělají reprinty bookletů, kde úplně nedoléhají stránky, když jsou zavřené a pod lupou jde vidět rastr u loga Heuer.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak rok nazpět jich někdo na ebay nasypal pytel. Zelené, červené a modré. Nikdy předtím jsem je neviděl. Všechny nabízené byly a jsou jak nové (alespoň co jsem viděl) a hlavně bez známek, že by v nich někdy byly hodinky - typicky otlačená vnitřní bílá výstelka kolem loga Heuer. Ono i to, že stojí oproti jiným pakatel a že jsou nabízeny v aukcích s více dostupnými kusy najednou a navíc v různých barvách, je podle mě celkem výmluvné. Za mě novovýroba.

Upraveno uživatelem malda
pravopis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...