Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

Pánové, víte co je lepšího než Heuer Autavia?

 

Troje Heuer Autavia. 😆
Ty třetí kousky jsem měl poprvé v ruce a zájem o ně, skoro před osmi lety. Ale trpělivost se vyplatila.

Trio.jpg

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Wanderer napsal:

Pánové, víte co je lepšího než Heuer Autavia?

 

Troje Heuer Autavia. 😆
Ty třetí kousky jsem měl poprvé v ruce a zájem o ně, skoro před osmi lety. Ale trpělivost se vyplatila.

Trio.jpg

Troje? No, dnes mě takové věci ani nepřekvapujou. :) Já pro ty své jel na otočku do Práglu. Kdyby mi to někdo řekl před pár lety, tak se mu vysměju. JSOU BOŽÍ. 

IMG_20211008_095306.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, RobertPlant napsal:

Hlavně rodinné hodinky a taková vintage paráda. To má kuncák super emoji846.png

Zase tak super to není. Tyhle hodinky můžou nepřímo za to, že jsem zde na foru zůstal a že mě to tady stálo takovou fůru peněz, že ani nechci mluvit :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Zdenek1307 napsal:

Zeptám se jak tatar... když jsem měl chvíli FB a byl jsem ve skupině fóra, tak jsem tam každej čtvrtek dostával podobný krásný obrázky. Souvisí to nebo jsem mimo? Každopádně už jsem spustil sledování. Je to paráda.

Jo, souvisí. :) Dával jsem to i na FB. Teď to tam skvěle dává ve čtvrtky kolega. :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, VintageLover napsal:

Jo, souvisí. :) Dával jsem to i na FB. Teď to tam skvěle dává ve čtvrtky kolega. :)

 

Dovolím si nesouhlasit. Kolega na FB dává hezký fotky, ale nemá to ten genius loci, jako tvoje chnmg čtvrtky, Karle. A to od tebe fakt nic nechci:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, ponorka9 napsal:

Dovolím si nesouhlasit. Kolega na FB dává hezký fotky, ale nemá to ten genius loci, jako tvoje chnmg čtvrtky, Karle. A to od tebe fakt nic nechci:)

Ááále... já myslím, že je obojí skvělé 😉 Mě už teda zůstane jen tohle vlákno, tak si musím vystačit s ním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...