Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, brownwld napsal:

Nechci zakládat nové vlakno, tak se zeptam s dovolenim tady.

Vzdy jsem chtel vyzkouset nejaky Heuery a ted mi byly nabidnuty 2 kusy do vymeny. Heuery ale bohuzel nejsou moje silna stranka, tak bych poprosil zkusenejsi o zhodnoceni...

Oba kusy udajne v "all original condition", zkontrolovany hodinarem a jdou v poradku bez potreby servisu.

Na co si dat pozor? Jak se vam zdaji podle fotek? Jaka je tak jejich cena? Ktery se vam zdaji lepsi?

1. Heuer Autavia 1163 

 

 

 

 

2. Heuer Carrera 1153N

 

 

 

Diky.

Když to vezmu z puntičkářského hlediska, tak nelícuje u obou lumi v ručkách a na indexech ( U Carrer je to horší). Beru v potaz, že se může lehce lišit odstín. Typicky světlejší ručky oproti lumi v indexech, ale tady to neladí vůbec - Autavie ji mají dost odlouplou / vydrolenou. Další věcí je, že u autávek na cifru schází u indexu 8-11 červená barva a taky je vymizelá trochu stupnice. Mohlo to být způsobeno i tím, že se přes korunku dostala do hodinek vlhkost. Je to v oblasti korunky... Na cifru je totiž i dost prach. Část je zvenku, ale zdá se, že bude něco i pod sklem. Porovnej si třeba s tímto. :) Schází lumibody na 3 6 9...

atg_heuer_viceroy-3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, VintageLover napsal:

Když to vezmu z puntičkářského hlediska, tak nelícuje u obou lumi v ručkách a na indexech ( U Carrer je to horší). Beru v potaz, že se může lehce lišit odstín. Typicky světlejší ručky oproti lumi v indexech, ale tady to neladí vůbec - Autavie ji mají dost odlouplou / vydrolenou. Další věcí je, že u autávek na cifru schází u indexu 8-11 červená barva a taky je vymizelá trochu stupnice. Mohlo to být způsobeno i tím, že se přes korunku dostala do hodinek vlhkost. Je to v oblasti korunky... Na cifru je totiž i dost prach. Část je zvenku, ale zdá se, že bude něco i pod sklem. Porovnej si třeba s tímto. :) Schází lumibody na 3 6 9...

atg_heuer_viceroy-3.jpg

Díky za irozbor, popravde bych pripadne radeji bral Carrery. Ale ta lumi je na ruckach fakt uplne cerna....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nojo, žádný extra kousek to není, ale za 3 K toho dneska stejně moc neseženeš. Je to třetí "vydání" , lumi je jen na půlce ruček, tu ti někdo (Onyx) doplní a máš kus na běžné nošení. Ono když seženeš super kousek, tak se ti ho stejně nechce moc nosit. Spona na řemen nebo tah k nim není ? To by taky trochu vylepšilo nabídku, v případě tahu dost významně. Takže pokud je strojek OK, tak bych to zvážil. A krom toho jsem už docela dlouho černobílou (revers panda) verzi cifru neviděl.Toť za mě.  A měly by vypadat nějak takhle, ale to už asi víš:

http://www.onthedash.com/wp-content/uploads/2017/02/531Carrera1153NThird.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak je třeba si uvědomit,  že za tuto cenu nemůže nikdo čekat top kousek bez chybičky, bavíme se tady o 50 let starých hodinkách. A za top nebo i stejné kousky chtějí někteři na chrono24 i 4000-5500€😉. Carrery jsou pěkné jen tato třetí verze je pro mě nejméně atraktivní ( indexy ) Jinak jsou to moc pěkné pandy které za míň stěží koupíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...