Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

Karle, to byla doba :) Díky moc, zase jeden z lepších pátků.

Já dnes napasoval tenhle vintážní NSA plecháč se sponou Novavit, dárcem jsou nějaké vintažní Fortisky (sehnal jsem samotný náramek) Ještě zbývá trochu doleštit ty plechový koncovky, byl to docela očistec, upravit je na tohle pouzdro... Ale na ruce sedí parádně a ta pružná spona je hodně příjemná.

FOR002.thumb.jpg.81b53a1ada29ad389c6136a5255436da.jpgFOR003.thumb.jpg.06d9128bfad978eb37938bfc235aa8be.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si dát dotaz sem, bo tady je asi největší šance, že se to dozvím: byl by někdo z majitelů Heuer Carrera tak moc laskav a změřil mi průměr korunky s přesností na desetinu milimetru? Mám tyto ref.č. 110.253 s neoriginální korunkou o průměru 6 mm. Mám možnost koupit originál, který je deklarován jako korunka pro Carrery, ale má průměr 6,8 mm, a já si nejsem jist, jestli se to vejde do toho vybrání v pouzdře. Děkuji.

IMG_9866.thumb.jpg.315ccf8ddf5b38c851d31c5f1db70220.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, michalval napsal:

Dovolím si dát dotaz sem, bo tady je asi největší šance, že se to dozvím: byl by někdo z majitelů Heuer Carrera tak moc laskav a změřil mi průměr korunky s přesností na desetinu milimetru? Mám tyto ref.č. 110.253 s neoriginální korunkou o průměru 6 mm. Mám možnost koupit originál, který je deklarován jako korunka pro Carrery, ale má průměr 6,8 mm, a já si nejsem jist, jestli se to vejde do toho vybrání v pouzdře. Děkuji.

IMG_9866.thumb.jpg.315ccf8ddf5b38c851d31c5f1db70220.jpg

Mám identickou referenci a naměřil jsem 5,9 mm. Korunka zapadá do vybrání téměř bez vůle, 6,8 mm tam podle mě nevleze, tudíž tam nepatří. Změřil jsem i ref 1153 a výsledek stejný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám identickou referenci a naměřil jsem 5,9 mm. Korunka zapadá do vybrání téměř bez vůle, 6,8 mm tam podle mě nevleze, tudíž tam nepatří. Změřil jsem i ref 1153 a výsledek stejný...

Hmm, toho jsem se bal. Diky moc!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...