Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, M3maniac napsal:

Krásné fotky jako vždy Karle, já jezdil s kámošema do Těšína čumět na Volva a Mercedesy od západních Tiráků, sem tam nám hodili švýcarskou čokoládu jak stali ve frontě na čáře. Jinak fotka SMQ super, v den kdy jsem koupil staré monaca jsem o hodinu a 100 km dál řešil něco v kanclu kde na stěně vysel tento obraz, no není to osud?

 

Tak to je dobrý. Ale jestli než osud to nebude tím (jsem chtěl napsat s jakýma lidma se stýkáš a hned mi naskočili Samotáři :-D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, tommasini napsal:

Tak to je dobrý. Ale jestli než osud to nebude tím (jsem chtěl napsat s jakýma lidma se stýkáš a hned mi naskočili Samotáři :-D)

V tomto případě to byla fakt náhoda, s dotyčným jsem jednal poprvé a kromě tohoto obrazu na zdi měl plechové suby na ruce😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, M3maniac napsal:

Jinak co udělat nějakej vintážní chrono srázek? Už jsme se o tom bavili s Karlem, že by to bylo fajn, já dnes barelly s c.15

C01911B8-8B7E-4A1D-B6ED-26E54E58143B.jpeg

Já jsem pro, myslím, že by se mohlo sejít pár zajímavých kousků, které by každý rád viděl na živo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 minutami, ponorka9 napsal:

Karle díky za pěkný nášup, jen jsem si chvíli myslel, jestli není srpen :)

Mě včera dorazily 2 nové BoR náramky od Lobtimu, tak jsem je hned nainstaloval. Originály se mi nedařilo sehnat, tak aspoň takhle.c2.thumb.jpg.2b6b5b4baef5b95b2988e5edd5482abb.jpg

Jak jim to sluší, sólo origo to je za nesmysl. Já měl 2x štěstí že jsem ho koupil s hodinkami. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...