Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

Sobotní "Kolbenka"

 

To jsem tam nemohl nechat, krásná patina a v PVD úpravě obvzláště..

 

20170513_122454.jpg20170513_223141.jpg

 

Pak probělo odbahnění, včetně rozborky tlačítek. Byl jsem tam po hodně dlouhé době, jestli ne vůbec první, vůbec to nešlo otevřít a na víčku žádné zářezy.

 

20170513_223349.jpg

20170513_193647.jpg

20170513_193735.jpg

 

strojek šlape, včetně chrona a celkem přesně, ale bude to chtít nové sklo a opravit péro, které přeskakuje a zřejmě i tlačítka.

Upraveno uživatelem Tikal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak takhle nějak si představuju "táborákové" vintage chrona. Super, gratulace! Taky bych je tam nenechal... Pouzdro je ocel nebo mosaz? Přijde mi, že se tam občas prosvítá něco zlatého...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda Tikal všechna čest a smekám. Máš skvělý čuch na zajímavé kousky a baví mě ukázky před a po tvém očistném zásahu. Asi zatím nejvíc mě dostaly Tvé Zenith special, to je lahoda. Pro mě velká inspirace. Sám sem několik hodinek očistil, tedy jen zlehka, pouzdro, sklíčko a tak a vždy mě to baví, hodinky se mi pak ještě více libí (krom toho že prokouknou). Jen zatím šlo o běžnější kousky, jako prim sport, nějaké Seika, holt nemám zatím takový čuch, přehled a někdy i odvahu, štěstí na něco fajnovějšího.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spokojene bzucim

Tak už je Valis vychytal? Když jsem byl u něj, nadával, že nemůže přijít na to kde je chyba :).

 

BzzzzZZZzzzzZZZzzzz....

Jj, parádní kousek. Dneska už se blbě shánějí, resp. pokud jsou vůbec na prodej, tak za hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už je Valis vychytal? Když jsem byl u něj, nadával, že nemůže přijít na to kde je chyba :).

jsem si myslel že to s tebou konzultoval, pořád tvrdil že je to v datovým věnci, ale ten je v pořádku.

Už to je, prkotina, ale potrápila.  Jsou to asi nejlepší ladičky co se kdy vyrobily, nádherný, masivní a skvěle sedí na ruce. Je jich k mání čím dál míň a jejich cena roste. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...