Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

Díky! Hotovo mám už teď. Zelené a černé mě nějak neberou. Nicméně, Divery 100 bych určitě snesl. Spíš by se mi líbilo něco z řady 1163 nebo 11630. GMT už je pro mě vlhkým snem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky! Bohužel všechno, co má na sobě heueří logo, je dnes za raketu. A to nemám červený "racing" box nebo dokonce carreráckou helmičku :(

 

Na tohle bych se vydržel dívat hodiny:

 

post-36202-0-26464000-1497425736_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak to tady skomírá, tak to zkusím trochu rozproudit...

 

HEUER COLOURS:

 

Martine, paráda, gratuluji. :clap:To muselo stát hodně času (a hlavně peněz :) ) dát vše dohromady.   Na Tvoje poměry sice chybí papíry, ale to bychom asi chtěli už moc :lol2:   :cheers:.  

 

To, kam se ceny vyšplhaly, mě utvrdilo v názoru, že na Heuery už víceméně s**u. Přitom kalibr 12 není žádný etalon spolehlivosti, obecně na něho hodináři nadávají. A nedostupnost dílů to dohnala tam, kde to je. Co od Heueru mám, si asi nechám, nejspíš ale něco prodám, a zůstanu u Omeg. Tam to sice taky vylezlo nahoru, jako ostatně u všeho, ale sehnat rozumně se ještě s trochou štěstí dá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Richarde! S papíry mám jen dvoje z nich a jen jedny papíry patří origo k hodinkám - druhé jsou prázdné :( Na to, že jsem chtěl jen jedny Heuery se to nějak zvrhlo... Na Heueru prostě něco je, i když to není bůhví jaká vysoká hodinařina. S tím strojkem cal. 12 je to jak píšeš. Srovnávat s ním ve stejné době vyráběné omegácké strojky cal. 1040 a 1045 co do kvality asi moc nejde. Heuery a obzvláště Autavie mají ale prostě (pro mě) svoje kouzlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...