Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

rodinka...

 

Hele fešáku, ty se nezdáš, potichu dotahuješ...

 

Skoda toho pouzdra, ze to neni ocel :/ 2ae7bd14bf91706cd2dfde6b7b2213b1.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

A tyhle máš ?

 

 

Jinak páteční nálož mi připomněla mého fešáka, kterého jsem měl, když mi bylo 19-20, jen jsem ho měl v téhle červené :wub:

50729d30ac2ab.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc pěkné to máš. Jen jeden dotaz, patří ten manuál k těm hodinkám, co jsou na fotkách pod nimi? Podle mě by měl patřit k Navitimerům 809 a k těm Tvým se strojkem cal. 12 by měl být jiný manuál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, táta je kupoval v 70. letech (dovezl mu je přes hranice jeden slavný francouzský filmař). Takže balení by mělo být kompletní. Byl k nim i účet. V sobotu se na ně podívám blíže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento příběh si rád poslechnu, pokud se s námi o něj podělíš. :)  

Tak to jsme dva zvědaví, přesněji řečeno bude nás tu tak sto zvědavých  :lol2: můj kámoš , dnes už nebožtík měl za komančů tetu v Paříži, byl jsem v sedmém nebi když jsem si v 85tém prohlížel francouzské katalogy a časáky o autech a holkách, k tomu jsme baštili Bounty, Mars a Snickers v tašce od Carfouru :-))) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V sobotu to sem hodím přesná data. Pořádně ho vyzpovídám. Táta pracoval přes 20 let na Barrandově v zahraniční produkci. Dovezl mu je jeden slavný filmař té doby. Mám i katalog, kde si ten model zakroužkoval. Krátce na to si ťuknul sklíčko a hodinky jely opět tajně do Mnichova na výměnu skla. Pak zase zpět do ČSSR. Já si ty hodinky pamatuji z dětství. Sem tam je prý nosil před mým narozením, pak už jsem je u něho na ruce asi nikdy neviděl. Celá léta odpočívají v šuplíku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...