Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

Koukám na tu plzeňskou nálevku Kristiána, že už to tady zasírá fotkama MM, který, kdybych si nepořídil, by míjel do konce života, a jak tak klikám jeho obsahem koukám, že se někde vopírá do manty a tak to tam čtu, aniž bych tušil, jaký pátky tady zatrhli. A dostanu se až sem a to kdybych věděl, že tady v pátky probíhá tenhle biják, nekoukal bych v sobotu u snídaně jinam, než sem.

Ale mám jednu otázku, ty fotky bab, co jsou teď v tom posledním pátečním příspěvku Karla byly vždycky v tomhle levlu, nebo to jako byl větší hardcore - mastný klobásy, jogurtový mušle a tak, nebo prostě tohle??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám na tu plzeňskou nálevku Kristiána, že už to tady zasírá fotkama MM, který, kdybych si nepořídil, by míjel do konce života, a jak tak klikám jeho obsahem koukám, že se někde vopírá do manty a tak to tam čtu, aniž bych tušil, jaký pátky tady zatrhli. A dostanu se až sem a to kdybych věděl, že tady v pátky probíhá tenhle biják, nekoukal bych v sobotu u snídaně jinam, než sem.

Ale mám jednu otázku, ty fotky bab, co jsou teď v tom posledním pátečním příspěvku Karla byly vždycky v tomhle levlu, nebo to jako byl větší hardcore - mastný klobásy, jogurtový mušle a tak, nebo prostě tohle??

no tak to zas ne, bylo to podobny, proste umeni ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vás chronokolegové. Rebel se vrátil z ťurmy. :) Koukám, že jsem tady spustil slušnou lavinu. Dodatečně se ještě jednou omlouvám za hrubší slovník, ale myslím si, že bez něj by se věci tak razantně nedaly do pohybu. Původně jsem se na to tady fakt chtěl vykašlat, ale tahle parta by mi chyběla. Vidím, že Karel v pátek trochu ubral, dle mě zbytečně, ale zase na druhé straně, revolta se vyplatila a pátky jsou zpět.  :guitar:

 

Takže u mě dnes Seika.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nás těší,

že sem Karel

fotky věší  :lol2: .

Mi tak napadlo, ale chvilkově, bo v mém archlívu není tolik pěkných hodinek, které by se sem hodily, ani ty babizny, co jim je velké teplo a strkají zadnice a koziny do objektivu umělecky založených fotografů. A tak jen v klidu v příjemném rozpoložení přihlížím a přemýšlím nad tím jak se hodně od sebe liší toto vlákno od některých druhých zde, také hojně navštěvovaných. No je to všechno o dojmech a pocitech. Skutek je přitom jen jeden - Karel založil vlákno a přes jistou nepřízeň pana Broučka z 15.století to sem valí dál.  Tak jsem dnes mohl v klidu vypít po ránu kávu a odebrat se vstříc nepříjemnostem obyčejného dne.

Deo Gratias.

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...