Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

Dodnes si pamatuju na jeden podzimní večer, kdy mi přišly jedny z prvních vintage hodinek koupených tady. Shodou okolností je mám momentálně na zápěstí. Poslal jsem za ně tenkrát poslední peníze z účtu, bylo před výplatou. A zrovna to tak vyšlo, že nebylo doma pečivo, lednička vymetená a kloudně nic k jídlu. Tak jsme seděli s rodinou kolem stolu, koumali jak se navečeříme a já na zápěstí nové hodinky. :-) Jak symbolické. :-) Holt, sběratelství vyžaduje oběti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám pár fotek na motoristicko/letecko/hodinkové téma. Tuhle druhoválečnou leteckou bundu z koňské kůže jsem si, po tom, co jsem ji prvně viděl na letáku, konečně po čtvrtstoletí koupil a trochu vytunil. A dnes bylo hezky, tak jsem v ní vyrazil na motorce a musel jsem před tím udělat pár hodinkových cvaků. V téhle bundě se nedají nosit nějaké obyč. hodinky.  :)  :cool02:

Tak to je parádní zátiší...to BMW supr klasika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni to tak nějak ani jeden ryby nejsou:) Ale Vicerojky parádní, je skoro jedno, na čem jsou:)

I na fóru s hodinkami je výchova důležitá (-:

 

?Termín paryby vznikl v češtině pro odlišení žraloků a rejnoků z třídy Chondrichthyes od tzv. pravých ryb neboli kostnatých ryb.

Zásadní rozdíl mezi parybami a rybami je ve stavbě kostry. Všechny paryby mají vnitřní oporu těla z pružné chrupavky, zatímco u ryb je kostra tvořena pevnými kostmi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...