Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

hmmm, krása. A asi vím který to jsou

Díky, jj, jsou to ony. :)

 

Že by Zenith mánie ;-)

Gratuluji k takovému kousku Richarde, kdepak jsi na ně narazil?

Pro tyhle telky mám slabost kdyby někoho nudily :-D

 Díky. Jsme tu (zatím) 4, tak možná je z někoho vymámíš :) :).

 

Co to vidí oko mé modravé?

Paráda Richarde, vítej v partě a gratuluju!

Kdybys tady před pár dny nedal fotku s TV na ruce, tak bych je neměl. :cheers:

Je pravda, že jsem je v hledáčku měl dlouho, jeden kus mi před pár měsíci utekl v aukci na ebay, ale byl dost obouchanej. A tady je to problém, protože nic na těch hodinkách není jednoduše nahraditelného. Vše je atypické. Počínaje pouzdrem, tlačítkama, cifrem a hlavně tím tahem. Už jenom ty stěžejky, který drží jednotlivý články, je problém sehnat.

Po té tvé fotce jsem jen tak ze srandy prolétl ebay a hle, narazil na ně. Probém byl, že je prodejce asi hodinu předtím stáhl z prodeje. :death: Za pokus to stálo, napsal jsem mu, a ihned odepsal, že jsou stále na prodej. Ale jen mimo ebay. Tak jsem něco navrhl, on na to kývl a já to risknul. A vyšlo to ! :goof: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybys tady před pár dny nedal fotku s TV na ruce, tak bych je neměl. :cheers:

Je pravda, že jsem je v hledáčku měl dlouho, jeden kus mi před pár měsíci utekl v aukci na ebay, ale byl dost obouchanej. A tady je to problém, protože nic na těch hodinkách není jednoduše nahraditelného. Vše je atypické. Počínaje pouzdrem, tlačítkama, cifrem a hlavně tím tahem. Už jenom ty stěžejky, který drží jednotlivý články, je problém sehnat.

Po té tvé fotce jsem jen tak ze srandy prolétl ebay a hle, narazil na ně. Probém byl, že je prodejce asi hodinu předtím stáhl z prodeje. :death: Za pokus to stálo, napsal jsem mu, a ihned odepsal, že jsou stále na prodej. Ale jen mimo ebay. Tak jsem něco navrhl, on na to kývl a já to risknul. A vyšlo to ! :goof:

To mě samozřejmě moc těší, že jsem Tě navnadil  :punk:

Vypadají skutečně dobře a máš tu - pro mě - nejlepší kombinaci, tzn. modro-modrý ciferník, modrý datový věnec a ten starší hranatý tah od Chatelainu.

Jak píšeš: u těchhle hodinek je asi nejdůležitější tah. Mít o jeden článek méně, neuděláš nic a můžeš se na ně chodit koukat do vitríny. jasně, že na té sponě jsou dvě polohy, ale to je asi veškerá možná regulace délky.

Tak ať Ti dělají radost, jako mně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

i ten tah se dá vyřešit

Myslíš, sundat z jiných hodinek? Že se dával i na jiné Zenithy, jsem nevěděl.

A nebo sehnat ten novější NSA od Novabitu. Ale tenhle od Chatelainu je pro mě klasika -  je těžký, tahá za chlupy, nemá překlápěčku ale je to kus nerezu, žádný plech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se pochlubit,přišly mi z opravy z Liberce,moje první chrona v automatu,mám z nich velkou radost,doufám že nevadí když přiložím foto jak jsem koupil na blešáku,ještě jednou dík do Liberce

Moc hezký, prokoukly. To je Tondova práce (tondako)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ponorka, jsou parádní, gratuluji

Díky moc, mám z nich fakt velkou radost ( a to už se mi u hodinek moc často nestává:)). Dlouho jsem váhal, Ital za ně chtěl neúměrně moc a z fotek jsem nebyl úplně přesvědčenej, že za to stojí. Nakonec trochu cuknul, tak jsem je vzal - a je to jedno z mých lepších rozhodnutí. Na živo jsou o kus lepší, než na fotkách, na zápěstí sedí super, prostě paráda:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...