Jump to content

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?

VintageLover
 Share

Recommended Posts

Hlavně mě zaráží, kolik červených "racing" krabic Heuer je bez vnitřní vložky a držáku hodinek. Sleduju to už dlouho. U jiných značek i jiných typů boxů od Heueru ze stejného období se tato nekompletnost objevuje, ale u těchto červených krabic je to tak 50:50. Jinak krásná sbírka Heuerek. Já mám o tři míň:( 

před 2 hodinami, M3maniac napsal:

No krabičku se mi sehnat nepodaŕilo, ale NOS Carrery 73655 s papírama na původním řemínku ano. Dnes chcou za tu krabičku nesmysl no.

A1F66104-D068-4090-95A1-08A11EE1CA33.jpeg

75620175-6C0B-41EE-8BE1-FF46325D9F9D.jpeg

Samosebou že varianta koupě krabičky i s obsahem je vůbec nej varianta. Takhle si já představuji kousek do sbírky vintage - vše zbrusu nové a vidíš naprosto přesně všechny detaily, jak to výrobce vlastně chtěl vyrobit, v jaké kvalitě a vidíš ty nejmenší detaily ve 100 % stavu. Už jenom z tvých fotek se mi dnes nebude chtít spát, asi jako když jsem jako kluk dostal úplně nové brusle. Kanady. Takže gratuluji k úžasnému kousku do sbírky.

V klidu spi😉, já zas nespal jak kámoši dostali kanady, ti movitější nový kovopoly a já bruslil v jakýchsi kačenkách z bazaru za dvacku .... A lyžoval jsem na kandaharech po dědovi štětcem vymazlených do černýho lesku 🤣 Ale máš pravdu, že je to krásné vidět výrobek vyrobený před půl stoletím v původním stavu.

Jeronimo: Skvělý stav a dokonalý řemen. Závidím.

Já dnes poprve testuju Pandy po servise. Bohužel mají AM vteřinovku a tah z quartzek, ale parádu ještě udělají. Druhé mají pro změnu neorigo sklíčko a fake tah. 😕

IMG_20210318_135502.jpg

před 21 hodinami, Army11 napsal:

Samosebou že varianta koupě krabičky i s obsahem je vůbec nej varianta. Takhle si já představuji kousek do sbírky vintage - vše zbrusu nové a vidíš naprosto přesně všechny detaily, jak to výrobce vlastně chtěl vyrobit, v jaké kvalitě a vidíš ty nejmenší detaily ve 100 % stavu. Už jenom z tvých fotek se mi dnes nebude chtít spát, asi jako když jsem jako kluk dostal úplně nové brusle. Kanady. Takže gratuluji k úžasnému kousku do sbírky.

Tady jedna krabička, která by se líbila mě, zapomenutá kdesi ve skladu od roku 1977. 🙂 Taky vše zbrusu nové, tak jak to výrobce chtěl vyrobit, Prošla údajně přes tři majitele a nikdo neměl odvahu to sestavit. 🙂 Takže si ho vlastně nikdo neužil.

Karel opět super nálož. K těm stíhačkám pod Efielovkou bych jen dodal, že se jedná o zobrazení skutečné události, poslední pokus o riskatní únik německého pilota. Nakonec Bf-109 skončil nedaleko v plamenech a Mustang se vrátil do Anglie.

Norton-Commando-In-Crate-1536x1152.jpg

V 17. 3. 2021 v 22:06, malda napsal:

Hlavně mě zaráží, kolik červených "racing" krabic Heuer je bez vnitřní vložky a držáku hodinek. Sleduju to už dlouho. U jiných značek i jiných typů boxů od Heueru ze stejného období se tato nekompletnost objevuje, ale u těchto červených krabic je to tak 50:50. Jinak krásná sbírka Heuerek. Já mám o tři míň:( 

Někdy se poštěstí kápnout na úplnou krabičku. Třeba na aukru :)

PS: ty viceroye už mám dlouho, teď mají i kde bydlet.

hebox_1.JPG

hebox_2.JPG