Jump to content

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?

Recommended Posts

Podle mě také novovýroba. Už jsem viděl i větší balení pro 3 kusy snad. Dokonce jsem viděl i modrou papírovou na Monaco, což se nikdy nedělalo. Ty papírové jsou navíc ze servisu. Neprodávaly se v nich. Dneska když člověk pošle hodinky do "Heueru", tak dostane servisní černou koženou od Tag Heueru. Dříve to bylo jinak.

A co se racingových týče, tak dobrá je poznámka ohledně otlačení. Spousta originálních vnitřků má rozmázlé logo, ale není to podmínkou. Měl jsem jich celkem 5 a 2 byly jak nové.

• Replies 14.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jovani, nic ve zlém, ale nechceš frekvenci dávání stejných fotek stejných hodinek s doplňkem, který a ni nechci komentovat, omezit? Za posledních 24 hodin už jsou tu ty tvé Seika potřetí. Máš je hezké

Dnes sa mi podarilo kúpiť tieto Avtavie, 113.603 od prvého majiteľa, všetko pôvodné Moje prvé Autavie.

Michale, já tady nechci vířit nějaké vášně, proto jsem se svůj příspěvek snažil napsat co nejumírněněji. Ale jestli sis nevšiml ty, včerejší odpolední jovaniho fotka a dnešní ranní se liší jen postave

Taky jednu mam, temer ve stavu v jakym pred vic jak ctyriceti rokama opustila podnikovou prodejnu, hodinky mam na ruce, ale ty za tu dobu nasbiraly mnohem vic sramu :)

47A7C9E8-8F04-42F2-BB98-9B2BD8D74EA3.jpeg

Pockejte až se zase vrátí prašiví bolševici a budete se muset rozdělit s námi, kdo krabičky nemají, aby to bylo "spravedlivé" 🙂

I když smajlíkem si přestávám být jistý, už to pomalu vypadá, že lidi na všechno zapomněli.

Navi4.jpeg

Poslední dobou jsem to tu zanedbával a čtvrtky vynechával. Byl jsem hloupej, parádní pohlazení po duši.

Super ta fotka Delon a Jagger (zenskou neznam). I kdyz je Jagger velkej bejk, tak me tak nejak tesi, ze pozornost je uprena na uhlazeneho typka v klasickem obleku (suit up!) nez na vystrednika v ruzovejch kalhotech :D

Před hodinou, AndyAaron napsal:

Super ta fotka Delon a Jagger (zenskou neznam). I kdyz je Jagger velkej bejk, tak me tak nejak tesi, ze pozornost je uprena na uhlazeneho typka v klasickem obleku (suit up!) nez na vystrednika v ruzovejch kalhotech :D

a č/b ponožka😃

Jo tak ten Tatra květináč nemá chybu 👌 to v obi neseženěš ...

Palec nahoru za Sabine S., škoda jí 😞