Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

V tomhle setu a stavu, vážně paráda. To už se moc v prodejích nevidí. Ať dělají u telky radost 😉

před 13 hodinami, M3maniac napsal:

Rok co rok se v lednu neovládám 🤣

Taky se v lednu neovládám... po výdajích na Vánoce jsem teď poplatil povinný a havarijko, servis olej, brzdy, bankám splátky, pojistky. Nj, ale tvoje neovládání mi je nějak sympatyčtější 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Maniacu, to se moc casto nevidi takovy set a stav. Gratulace. 👍

Osobne se mi Jaramy nikdy moc nelibily, uz je tam moc videt vliv 80.let a to z meho uhlu vintazisty bylo (az na vyjimky) strasny obdobi. Ale je to porad plnotucny Heuer chrono. 😀

PS ja dnes i vcera orfiny. Ale jen opatrnea jen chvilku na pokoukani, abych je neskrabl. 😅

20220114_133122_HDR.thumb.jpg.76c7ec0f793bf62fcc5bfbe1c62ec39c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho jsem tohle vlákno nestíhal tak projíždím a smekam. Díky Karle a všichni. Jedete tu strašný bomby.

Těma Orfinama mě pěkně dráždíte, ale házejte to sem prosím. @Dzos ty jsou neskutečný. Nemáš tu k nim někde něco?
Tyhle PVD pro mě mají strašnej appeal od doby co jsem je prvně viděl na ruce Doyla v profikach. (tak jsem teď aspoň pořídil výroční Sinn 144).

A schodou okolností koukám že hodinkee zrovna má článek na limitku Chronograph 1 od PD a je tam i trochu historie modelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Karle, diky, opet super nasup. Dnes me zaujalo spadle domino na ploche draze. Ona to asi neni uplne plocha draha, spis mi to pripomina rozpustenou ledovou plochu v nejake hokejove hale. A divaci v zatacce, to je masakr ! 

Abych nebyl off.

20220121_141930.thumb.jpg.2886b99eabc068470336ab0c8a806ce9.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...