Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

Ale koukám že nikdo neodpověděl na kvízovou otázku z minulého dílu. Tak já to zkusím...

1. projede povoz s koňmi, protože už je vlastně skoro na druhé straně

2. projede tank, protože tank

3. projede opět povoz s koňmi, který se vrací pro zapadlý Moskvič

4. projede Moskvič

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak musím říct příběh jak jsem se k nim dostal. Minulý týden se mnou vyjebal rakušák z Klagenfurtu a že se moc omlouvá a že se tedy potkáme tuto sobotu ve Vídni na půl cesty, poslal jsem mu adresu restaurace a on odpověděl : OK, perfect. Když jsem mu v pátek psal, že z mé strany vse platí a že budu ve 13 hodin na smluveném místě mi s klidem napsal, že už je prodal ( inzerát byl stále online ). Prostě buzík neuznal za vhodné mi dát vědět, že už mi posral druhej víkend a klidně by mě nechal jet do Vídně na výlet. Jsem ve Vídni s eurama v kapse a řeším plán B, vyhlédnu si Silverstene a domluvili jsme se, že je na lyžovačce a že bude ve Vídni kolem 19hod a že mi pak zavolá, poslal jsem mu telefón a jako by se posral z československého komunistického čísla, prostě nic jako sorry dnes to nestihnu, domluvme se ráno v 9 nebo v 10. Seru na druhého kokota a ve 22hod nakouknu do rakouské inzerce a bum, Silverstone po servisu o 2ku levněji než u tohoto hogo fogo prodejce. Napsal jsem mu jestli mohu tak pozdě zavolat a odpověděl ano, domluvili jsme se na 9 hod ráno, ja budík na 5:30 a tradá , super típek, nemocnej jako mi všichni tady kterej měl v malém bytě 2+1 asi 200 budíků, nádražních hodin a vzácné kousky Aquastar od námořníka z lodi Calypso , kterej se plavil s Jacques-Yves Cousteauem😉 Třešničkou na dortu byly Igeny které měl kdesi v pravém rohu hodinkovnice a které jsem musel koupit 🤣 Takže se opět potvrdilo mé oblíbené, že vše zlé je k něčemu dobré. Pár fotek z příběhu.

40650942-2E43-469C-BDD8-69A689F3ECE8.jpeg

 

FA3EA1BD-E803-4114-87FC-479EEDD6C7A9.jpeg

Upraveno uživatelem M3maniac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...