Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

Uz som ich postol v inom vlakne, ale az teraz mi doslo, ze pasuju aj sem:  predstavene pocas Baselworld 1986, chrona taktiez maju…dalsi splneny sen: 

IWC Da Vinci Perpetual Calendar, model: 3750 v zltom zlate. Snival som o nich od roku 2011. Som v stave, ked uz seriem z vysoka na mainstream (ocelove moderne Rolexky je skoro nemozne zohnat, ale aj tak ich vsetci maju 😆) - bez urazky, ja ich mam tiez 😆 

 

F69031D9-03C2-45E6-BEB7-0B6165CAE770.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, Tommy_PP napsal:

Uz som ich postol v inom vlakne, ale az teraz mi doslo, ze pasuju aj sem:  predstavene pocas Baselworld 1986, chrona taktiez maju…dalsi splneny sen: 

IWC Da Vinci Perpetual Calendar, model: 3750 v zltom zlate. Snival som o nich od roku 2011. Som v stave, ked uz seriem z vysoka na mainstream (ocelove moderne Rolexky je skoro nemozne zohnat, ale aj tak ich vsetci maju 😆) - bez urazky, ja ich mam tiez 😆 

Krasa! At slouží 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Harwey napsal:

Tento rok mas nejaky plodny:)

Mas pravdu, ale tocim to az dokym nie som spokojny. Popravde Sea-Dwellery Double Red isli z domu, cifernik mal mensiu chybicku krasy, co mi po case zacalo prekazat. Taktiez som tento rok predal zlate GMT so zelenym cifernikom, takze sa toho az tak nenakopilo. 
 

“Po ceste k vysnivanej princeznej musis zotat vsetky hlavy 7-hlaveho draka” 😆 …takze toho roku som toho poskusal az az. PS: najviac mi chybaju vintazne AP Royal Oak 4100, najpohodlnejsie hodinky, ktore som kedy vlastnil.

Upraveno uživatelem Tommy_PP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...