Jump to content

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?

VintageLover
 Share

Recommended Posts

Tak jsem po dluhy dobe nakouk, ze sem dam fotku, dokud je mam. A pak na predchozi strance ctu ty nazory na prodej , tak nevim, jestli neblbnu s tim prodejem. Ale kdyz tech zajmu je moc a cashe malo🙁

77182159-F648-4ACC-95AB-12BC44D4933E.jpeg

Dneska mi dorazil balíček z Onyxu, který mi trochu zlepšil tento divný den - obsahoval bílé 67-9313. Speedy jsem dlouho sháněl a když se povedlo ulovit černé, musel jsem pořídit i bílé. Cesta to byla trnitá (např. číselník měl urvanou nožku) a ne zrovna levná, ale o to je větší radost na konci :D 

20220921_165004.jpg

20220921_165040.jpg

před 2 hodinami, jonyyy napsal:

Dneska mi dorazil balíček z Onyxu, který mi trochu zlepšil tento divný den - obsahoval bílé 67-9313. Speedy jsem dlouho sháněl a když se povedlo ulovit černé, musel jsem pořídit i bílé. Cesta to byla trnitá (např. číselník měl urvanou nožku) a ne zrovna levná, ale o to je větší radost na konci :D

Paradni, gratulace!

Gratulace jonyyymu i Seamastrovi k pěkným kouskům a velké díky Karlovi za dnešní fotonášup!

Já chtěl tyhle Carrery tak poslat do lázní, ale jsou takový celkově docela nevýrazný, že mi k nim ta patina a opotřebení docela sedí, tak je občas vezmu tak, jak jsou. No a je jasné, že jsem línej a datum nepřetáčím, foto je fakt dnešní  Renda dnes nemá nic na zápěstí ? :) 

Carrera_01.jpg

Edited by ponorka9