Přejít na obsah

Jaká chrona (60. - 80. léta) máte právě na ruce?


VintageLover

Doporučené příspěvky

No fakt :D

Carroll Shelby driving a Ferrari at the 1958 Cuban GP

Carroll Shelby driving a Ferrari at the 1958 Cuban GP

 

Carroll Shelby in his signature bib overalls driving a Ferrari at the 1958 Cuban Grand Prix. Prior to the start of the race world champion Juan Fangio was kidnapped by rebels under the command of Fidel Castro. He was released later unharmed. Also, during the race a car went off course and into a group of spectators killing six. You can see the crash by going to:

www.youtube.com/watch?v=whRzseltCBY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, ponorka9 napsal:

Pěkný! Tak přihodím taky jedny s Lemanií, i když trochu jinou....Pěkný vintážní chronovíkend všem!WK0401.jpeg.ac6464705fa7bcbd4b4aceff2d8f5b5e.jpeg

Moc pěkné, jinak taky teď čekám na balík a jsem nervózní jak čert 🤣 co přijde, v jakém stavu to přijde, jestli vůbec něco přijde 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, ponorka9 napsal:

👍 Nákup vintážek na dálku, to je vždycky adrenalin :) Hlavně při rozbalování :) :)

Většinou se držím v nižších cenových relacích, tak me to nestve...tyhle byly za ok cenu, ale prodejce dala s hodinkama, tak jsem očekával, ze popis bude vice odpovídat realitě...asi me ceka troska dohadování 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 3. 2023 v 20:12, Rodkopf napsal:

Většinou se držím v nižších cenových relacích, tak me to nestve...tyhle byly za ok cenu, ale prodejce dala s hodinkama, tak jsem očekával, ze popis bude vice odpovídat realitě...asi me ceka troska dohadování 

Buď v klidu, prodávají se za dost když jsou pěkné.😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, ponorka9 napsal:

Díky. Jsou z fóra, ale od Piplíka. Už jsem chtěl mockrát pustit, ale vždycky je dám na ruku a rozmyslím si to :)

Já jsem nad nimi taky několikrát uvažoval, ale to zlato asi není pro mě, zatím. Ale jsou krásné👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...