Přejít na obsah

Stowa Prodiver Limette Zeiger


M-72

Doporučené příspěvky

Bomba limetka v limitce, gratuluju! Čeká tě asi bezesesná noc :-D Sám bych měl mít zítra nové hodinky, tak vím o čem mluvím, přežij to ve zdraví :-) Smím se zeptat, jak dlouho to trvalo od prvotní objednávky, Stowa prý není zrovna nejrychlejší... Ale to čekání jak vidím opravdu stojí za to!  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bomba limetka v limitce, gratuluju! Čeká tě asi bezesesná noc :-D Sám bych měl mít zítra nové hodinky, tak vím o čem mluvím, přežij to ve zdraví :-) Smím se zeptat, jak dlouho to trvalo od prvotní objednávky, Stowa prý není zrovna nejrychlejší... Ale to čekání jak vidím opravdu stojí za to!  

 

Už něco piju abych se uklidnil :wine:

 

Objednal jsem 10.9.2013 pak jsme jen ladili detaily.

 

No, bylo to tak, že jsem otevřel stránky Stowy a uviděl mimořádnou nabídku. Váhal jsem jen pár 5 minut....

 

Přeji ti také příjemné očekávání nového hodinkového přírůstku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj díky :-) Někde snad doma ještě najdu zbytek slivovice :-D Jinak Stowa je jedna z mých oblíbených dostupných německých značek.

Tyhle potápky se mi líbí i v klasickým provedení. Není to takový to profláklý a la Rolády (nic proti nim) :-) Dej pak další fota, budu se těšit ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ráno sms od manželky - balík od fedex.

 

Ihned jsem odpovídal... rozbal balík, za chvíli další sms-nejhezčí hodinky co máš.

 

Je to fakt, nevím, jak jsem bez nich mohl žít :)  (i Tutimy strčí do kapsy....)

 

Na focení dnes nebyl čas, akorát jsem stačil zkrátil kaučuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po pár dnech první postřehy...

 

výška hodinek (15,5mm) není vůbec tak hrozná, nosi se pohodlně

 

seatime na tahu byly v pohodě, kaučuk u prodiverů je také fajn

 

co den, to ca. 1,5 sek do plusu

 

lumi špičková-hodinky v noci svítí jak malá baterka ..... ostatně stejně jako u seatime :-)

 

a hlavně, mají jen vnitřní AR, tak nemám depky, že ho škrábnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem, že v nabídce na eshopu jejich stránek tuhle kombinaci limetka/karbon nemají. Někde jsem to přehlídl nebo se potom později dotázají? Jinak gratuluji k moc hezkému kousku :)

 

Díky :)

 

To ne, musíš si vybrat z nabídky, toto byla zvlášní akce  zde: http://www.stowa.de/Zubehoer/Aktion+Angebote/index.htm

nabízen byl 1 kus.

 

No, ale třeba by také složili něco na přání. Já rozhodně doporučuji karbonový cifr....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokusím se příští týden...

 

Za chvilku na sebe nasoukám všechny možné zimní doplňky  :ph34r:  (Arsa DH už mám na ruce) osedlám svého Zündappa KS 600 (1940)

 

a uháním po ose z Vysočiny sem: http://bunkry.cz/muzeum.aspx?MuzeumID=12

 

Ve Velkých Hošticích u Opavy  AMK Kravaře pořádá v sobotu vojenskou akci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedním slovem - paráda!

 

Páteční cesta z rána trochu krušná, ale pak to šlo :)

 

Byla tam prima parta lidí, ubytovali nás na dvě noci v bunkru. (koncem války v bunkru zahynula celá německá posádka....)

 

Snad se lidem i vojenská ukázka líbila  :tank: .....kluci to moc pěkně připravili.

 

Zas bude na co vzpomínat :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...