Přejít na obsah

Limitka Chronomag fora


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

mám jeden problém, možná mi ho dokážete vysvětlit, vyvrátit.

ačkoliv se mi bílá lumi stupnice minutových indexů na černím cifru líbí, myslím si, že bnebude ve skutečnosti vypadat dobře, vzhledem k tomu, že cifr je vzhledem k vnitřnímu okraji pouzdra takříkajíc kolmý(bez vnitřního zkoseného kroužku) a to může vzhledem k černému cifru a stříbrnému vnitřnímu okraji pouzdra vypadat divně. kdyby inverzní řešen bylo v podobě vloženého zkoseného kroužku, to jo, vypadalo by to super, ale takhle si nejsem jistý zatím :-(

 

pro ilustraci co myslím, přikládám fotku, nevím, zda to dostatečně dobře vysvětluji a nedokážu to graficky znázornit oč mi jde.

v tomto by pomohla hodně 3D grafika Sedlina

 

post-3527-0-23439000-1381772280.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, jo Marcel, správná faktická - poprosíme sedlina o 3D model. Ale i na té tvé fotce mě děsně rozčiluje, jak jsou ty indexy na ciferníku a na lunetě stejný, jen jakoby přerušený a posunutý. To je hlavní důvod bílé stupnice, aby se lišila.

A když to bude blbý, pořád tam můžeme naprat černou lunetu, kde je myslím ten schůdek černý. Plastickový kroužek by to řešil nejlépe, možná vzneseme dotaz na Damasko.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim si, ze by bylo lepsi postupovat opacnym smerem. Predstavuji si ceske dny v tydnu na zelenem podkladu v okenku bílého cifru a vubec se mi nelibi - tzn. volbou bileho cifru determinuji mnoho veci ohledne okenka day a pritom my chceme prioritne ceske dny v tydnu. Zakonite je lepsi se odpíchnout od toho, co chceme a podle toho budovat zbytek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za návrh, parnistroj, ale doporučuji postupovat od celku k detailům. To, jestli bude datumka zelená, nebo modro červená je detail .....

 

až tohle budu vyhodnocovat :D :D :D :D Třeba tu kombinaci čísel a indexů jsem tam dal jenom do počtu :D a hele těch příznivců, aniž by věděli, jak to bude vypadat - marceli, nešlo by to nějak rychle spíchnout, prosím ??

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dobře, když parnistroj myslí, napíšu proč se mi líbí C/BBB - je to pěkná možnost, jak udělat všechno černobílý jako dalmatin a jen den modře a datum červeně !! To by to vyniklo nejvíc a navíc pěkně národovecky a naprosto bez kýče. Má to koule. logiku  a soustředí se to na podstatné. To na černým pokladě například nejde, že.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za návrh, parnistroj, ale doporučuji postupovat od celku k detailům. To, jestli bude datumka zelená, nebo modro červená je detail .....

 

až tohle budu vyhodnocovat :D :D :D :D Třeba tu kombinaci čísel a indexů jsem tam dal jenom do počtu :D a hele těch příznivců, aniž by věděli, jak to bude vypadat - marceli, nešlo by to nějak rychle spíchnout, prosím ??

kombinaci indexů a čísel jsem už tady dříve dával. jsem na telefonu, nenajdu to teď. Ale příjde mi to už jak SINN trochu  :-(  i když kdo ví, třeba by to ve finále bylo good...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kombinaci indexů a čísel jsem už tady dříve dával. jsem na telefonu, nenajdu to teď. Ale příjde mi to už jak SINN trochu  :-(  i když kdo ví, třeba by to ve finále bylo good...

...plně doufám, že z toho vyjdou Damaska  ;.-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

People ABC
Honza.manta BBC
Prorok BCC
marecenator BBC
sect ACA
Tittus ACA
cigi  ACA     (alternativně CBB)
ivan_989 xxB (ak to vyhra za x prosim na zaver doplnit to co ca najviac hodi ja to momentalne neviem)

Bedjasson ACB

Chose76 ACA

Mirek24 CCA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cigi: supernapad. Konecne mame neco extra. Vyzyvam všechny, aby si zmenili volbu na CBB :) Dal bych mozna i bilou vlozku lunety s cernymi indexy/cisly

 

People ABC
Honza.manta BBC
Prorok BCC
marecenator BBC
sect ACA
Tittus ACA
cigi  ACA     (alternativně CBB)
ivan_989 xxB (ak to vyhra za x prosim na zaver doplnit to co ca najviac hodi ja to momentalne neviem)

Bedjasson ACB

Chose76 ACA

Mirek24 CCA

parnistroj CBB mozna i s bilou vlozkou lunety

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

People ABC
Honza.manta BBC
Prorok BCC
marecenator BBC
sect ACA
Tittus ACA
cigi  ACA     (alternativně CBB)
ivan_989 xxB (ak to vyhra za x prosim na zaver doplnit to co ca najviac hodi ja to momentalne neviem)

Bedjasson ACB

Chose76 ACA

Mirek24 CCA

parnistroj CBB mozna i s bilou vlozkou lunety

Radek K ACC

Upraveno uživatelem Radek K
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to s tim PVD, neprijde tim clovek vlastne o vyhody te jejich tvrzene oceli, ktera je pak schovana "nekde pod tim"?

 

Diky za tohle hlasovani, tohle je to opravdove lamani chleba :-)

 

Libi se mi i ten napad nahodit i trochu duvody, proc kdo vybira kterou variantu, pomaha to..

 

Zatim si jeste beru cas na odpoved, a tak pouze dva male postrehy.. chapu, ze zatim se chytlo hlavne ceske datum, ale furt to jsou nemecke hodinky, takze to vlastenceni mi nesedi (trikolory apod.).. pokud jsou dvojjazycne ces/nem, tak je to spis takovy freundschaft, coz je v pohode :-) Sipky na dvanactce by byla skoda, hezky ladi s opacnym trojuhelnikem na lunete.. ale zase je fakt, ze se potluce s bilym minutovym krouzkem... vsechno souvisi se vsim :-)

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...