Přejít na obsah

Limitka Chronomag fora


Doporučené příspěvky

http://2i.cz/9c3485af7c

 

 

http://2i.cz/73cb7a5083

 

 

http://2i.cz/269e2f05d6

 

 

Tak jsem se pokusil narychlo si pohrát s umístěním logem a datem na vodorovné ose  - a myslím, že zas tak moc to nepřinese, ale pro odlišení a kapku to fakt ciferník vyváží - to může fungovat, ale můžete posoudit sami, jestli to má cenu otvírat. Musím připustit, že varianta, kdy se přesune jen logo se mi dokonce moc nezamlouvá. Přidal jsem i standart DA 46 pro srovnání. Kdyby byla černá korunka, možná by to ještě víc vylezlo, ale jak píšu, je to na vás .....

 

Kurňa, proč se to nezobrazuje ?

 

 

People - to je taky cesta, udělat californské nebo jinak modifikované retro , ale tvrďák ve mně souhlasí s gasem - to by snad z těch damasko samo slezlo !!! :D :D Jen to prosím zatím neukazujte p. Damasko !!

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ivane, promiň  -  teoreticky to jde, ale římská čísla jsou úplně vedle toho, co lze považovat za moderní letecké hodinky

 

ved ja viem, ale snazim sa chytit na ten ustretovy krok abstraktnych cislic. Totizto nikde na zaciatku pribehu tejto limitky sa nespominali letecke hodinky, potom do hry prislo Damasco. Pre mna zatial stale ok, ale uplne super by bolo, keby ta limitka bola prave v tom, ze to bude Damasco, ale nie letecke hodinky. Proste kvalitny kus, stylovy,  vizualne odlisny od Damasco produkcie (nie gycovy). Urobit prefarbene Damasco s pripadnymi kozmetickymi upravami cifru je podla mna na limitku malo, skusme viac :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když von ten ciferník ( tedy přesněji, pouze ten s čísly) je opravdu originální, výrazný, svůj a nemá cenu jej radikálně měnit - i to Si mu ubírá na síle ( podle mne ). Bílý lumi armovák je tam kvůli otočné lunetě a svícení a sílu přidává. Přesunutí data a loga naproti korunce je spíš vyvážení, z hlediska účinku grafiky je to neutrální. 

 

Ale podle mne by bylo nejlepší dát korunku na 9 a  logo s datem nechat na 3, ale to neumím nakreslit :D 

 

Takže, zbývá ještě jeden prvek ....

 

 

Co takhle zaměřit se na ručky, chalani !!!

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, jo, ale to je běžná produkce ........ k tomu by datumka mohla být na 6 vodorovně a datum pod ní, jak to má tuším oris BC, bylo by to pak zase symetrické podél vodorovné osy, ale nebylo by to Damasko.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych ručky nechal taky vytvrdit, ani lumi bych tam nedával, až tě někdo přepadne roztřískneš hodinky a propíchneš ho ručkama

 

i když možná ta lumi způsobí otravu krve, tak lumi rozhodně jo

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož nosím hodinky na pravé ruce, korunka vlevo by byla geniální, to už jsem jednou navrhoval při jiné limitce, byl jsem ale v podstatě jedinej, tady to vidím obdobně, takže všichni odpůrci téhle varianty můžou být bohužel v klidu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož nosím hodinky na pravé ruce, korunka vlevo by byla geniální, to už jsem jednou navrhoval při jiné limitce, byl jsem ale v podstatě jedinej, tady to vidím obdobně, takže všichni odpůrci téhle varianty můžou být bohužel v klidu.

Já taky nosím hodinky napravo a naopak mi vyhovuje, že se mi korunka netlačí do zápěstí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Průběžné opravené výsledky AKTUÁLNÍHO HLASOVÁNÍ , každý, kdo hlasuje je povinen si to po sobě zkontrolovat, nebo mu propadne záloha !! Hlasování končí  v pondělí 28.10.2013, 10.00 .

 

1. Pouzdro:
1.A stříbrné 16
1.B černé 3
1.C kombinace - třeba korunka černá ... 2

2. podklad ciferníku:
2.A černý 5
2.B bílý ( lumi) 4
2.C kombinace - bílá ( lumi) stupnice minut na černém cifru 12

3. indexy hodin
3.A čísla 12
3.B indexy 4
3.C kombinace - třeba: čárka, čárka 3 čárka, čárka 6 čárka, čárka 9 čárka, čárka , šipčička 6

 

 

 

1.Frantik AAC

2.maama A B/A A

3. Bedjasson ACB

4. Tittus ACA

5.Petr_cha AAA

6. ivan_989 xxB (ak to vyhra za x prosim na zaver doplnit to co ca najviac hodi ja to momentalne neviem)

---------

8. marecenator BBC

9. Moty123 ACB (nebo ACC)

10  Straspol   ACA

11. cigi CCA (alternativně CBB ) - celá černá luneta

12. Peoplee ABC

13. Honza.manta AAC
14. Prorok BCC

15. MarcelG ACA (AAA )

---------

---------

---------

19. Radek K ACC

20. Gas AAA

21. Chose76 ACA

---------

---------
---------
24. Mirek24 BCA

---------

---------

---------
27. parnistroj CBB mozna i s bilou vlozkou lunety

---------
29. Karm ACA (alternativně BCA)

30.Sedlin ACA
---------
---------

závěrečné xx. financ A?A, určitě ne černý pouzdro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc nerozumím výsledkům té předchozí diskuze - má podle vás cenu obtěžovat p. Damaska možná úplně hloupým, dotazem ohledně přesunu data a loga naproti korunce ? To znamená asi nejlépe korunka na 9 , přípdaně ale i logo a datum na 9 (když bude na 9 datum a logo, přijde mi to s tou 10 tak trochu těsný .....) ? 

 

udělejme rychlou svižnou nezávaznou anketku:

 

 

 

11. cigi - korunka na 9, datum a logo na 3

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...