Přejít na obsah

Rolex Submariner


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nádherné hodinky! Ten styl je nadčasový a budou dělat radost ještě hodně dlouho. Gratulace!!

Jak těžké jsou? Mám rád, když jsou hodinky na ruce cítit.

 

no to je dost subjektivni, pripadnou mi lehci nez Seiko 5 ktery jsem mel predtim.

 

Ale moc je ke koupi nedoporucuju, od te doby co je mam tak nevim kolik je hodin i kdyz na ne cumim furt........ :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc velká gratulace k hodinkám z Tvé, a nejen Tvé ;-), říše snů!

 

Jsou opravdu krásné a doufám, že někdy se mi podaří si pořídit podobné hodinky...! A i ten příběh, jak ses k nim dostal, je super :)

 

Užívej je co nejdéle a ať Ti dělají i co nejdéle radost. I když .... oni Ti asi radost nikdy nepřestanou dělat, co? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Sta písal že potrebuje dátumovku. :) Čo som čítal tak Steve nosil 5512 a vo svojom poslednom filme mal na ruke 5513. Tiež som začítaný do toho blogu, ktorý Sta spomína v prvom príspevku lebo som Steveov veľký fanda.  :clap: A teraz pekne do reality a späť do Seiko sekcie.  :whistling:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když si se tu začal chlubit, tak už jsem byl na trajektorii...a několikrát jsem Tvoje vlákno pročetl...takže děkuji  za pomoc v rozhodování, dopadl jsem stejně.  Užívěj si jich , jsou to opravdu definitivní.....teď jen vymyslet co dál .....;-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluju, akorát jsem se v tom příběhu trochu ztratil, protože jsi nakonec nekoupil to, co má Steve na ruce, ale to je nakonec jedno :)

 

No já to myslel tak že jsem koupil Submariner, ty jeho mi unikly o pár dolarů :mobile:

 

Sta písal že potrebuje dátumovku. :) Čo som čítal tak Steve nosil 5512 a vo svojom poslednom filme mal na ruke 5513. Tiež som začítaný do toho blogu, ktorý Sta spomína v prvom príspevku lebo som Steveov veľký fanda.  :clap: A teraz pekne do reality a späť do Seiko sekcie.  :whistling:

 

Seiko je vstupní level mezi automaty velké části zdějších členů, ber to tak že jsi na začátku

 

Když si se tu začal chlubit, tak už jsem byl na trajektorii...a několikrát jsem Tvoje vlákno pročetl...takže děkuji  za pomoc v rozhodování, dopadl jsem stejně.  Užívěj si jich , jsou to opravdu definitivní.....teď jen vymyslet co dál .....;-) 

 

Pepo neprovokuj, nebo tě pošlu tam do čeho se díváš v pracovní době :-)))))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

tiež sa pridávam k závistlivcom, to moja manželka ťažko rozdýchala keď som oznamil, že na narodeniny si urobim radosť speedami, to keby som mal ist do rlx, asi sa rozvedie. :) ale zas je po čom ďalej  túžiť, sny nás poháňaju ďalej. po speedoch som si myslel že budem mať na dho pokoj, ale toto forum ma presviedča, že stále je po čom pokukovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neboj, nerozvede, musis ji to davkovat postupne :-))

 

ja chtel po seiko jako dalsi monaca s tim ze po nich bude rolex. Diky rozhodnuti zeny koupit si rlx hned jsem vlastne usetril :-D

 

To mi ta moje říká taky. "Nic jiného než Rolex si už nekupuj, stejně na ně budeš pořád myslet" )))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Taky jsem měl názory, že jsou to hodinky akorát tak pro bohatý důchodce nebo londýnský bankéře, kteří si si s něma honí a mají z toho lepší pocit, ale taky jsem skončil v jejich zajetí a zatím jsem napřišel na lepší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...