Přejít na obsah

Luxury replicas


Lukáš

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 118
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

měl bys dát ten link do háje !!! tohle sem nepatří, už se tu probíralo mnohokrát že tento web je o ZNAČKÁCH a ne o SRAČKÁCH sice to to má stejný slovní základ ale není to totéž a pokud se to domákne admin..... tak udělá nepříjemné opatření!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaké nepříjemné opatření, proč ho dávat pryč? Dělám si srandu, přeci nemyslím vážně, aby si tohle někdo kupoval! Jsou to faky a taky to tam píšu, dal jsem to sem spíš proto, aby si každý dával pozor co kupuje, nic víc.

 

 

to Onion: právě proto jsem to sem dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejčastěji faky poznáš podle řemenu na kterém jsou. byl jsem například nedávno v Holešovické tržnici v Praze a měly tam opravdu skvělé faky Penerai, ale opravdu skvěle udělané!!!! Co však bylo na první pohled vidět jako šunt byl řemínek. Pokud je ale někdo liška podšitá a koupí za 900 kč ty faky a k tomu za nějakou tisícikorunu pořádnej řemen, poznám h...o :(

 

Proto bych si ani nejčastěji padělané hodinky prostě nekoupil, proto nikdy nebudu mít Rolexy nebo Braitlingy... na rozdíl od hospodského kam chodím na oběd.. :D

 

Jo a pak se to také pozná dyž ty faky jsou starší. řeci jen mají zpravidla horší materiály a tak obrovská poškrábanost sklíčka a nebo poškození pouzdra také hodně napoví :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to letec: No ono to možná vyznělo tak trošku jako reklama, takže se omlouvám, ale jsou tam smajlíci.

 

Mimochodem já se stále faků strašně bojím, nejsem vůbec znalec všech hodinek. Je mi jasný, že Panerai za 300Euro originál nebude, ale o to je horší koupit skvěle provedou kopii za 2000euro, se stejnou krabičku, certifikáty apod. Přesto by mě zajímala kvalita nějakých opravdu vydařených faků.

 

to all: Je tu někdo, kdo faky má a klidně to přizná?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, rozeznat hodinky, které prodávají na téhle sajtě od originálů asi nebude problém. Schválně se podívejte na ty malé obrázky u jednotlivých modelů, které se zobrazují, když na ně najedete myší. To by si s originálem nespletl ani slepec...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No - ty fotky jsou dost amatérský, ale to to co je na nich, vypadá podle mě docela nebezpečně..

Děláš si legraci? Psal jsem, že se musíš dívat na ty malé obrázky u jednotlivých modelů. Když na ně najedeš myší, tak se objeví větší obrázek, kde si můžeš prohlédnout skutečnou kvalitu těch "výrobků". Podívej se na libovolné Paneraie - tenoučká korunka, úplně špatné indexy, excentrická vteřinovka asi o půl centimetru (!) vedle než by měla být, barvy... Rolexy - mrkni se na kyklop u Submarinerů. Jestli to nevidíš, tak Ti chybí pár dioptrií. Prý nebezpečně... tohle jsou ty nejhorší repliky, jaké vůbec kdy můžeš vidět. Tak si toho važ. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník vasco
No - ty fotky jsou dost amatérský, ale to to co je na nich, vypadá podle mě docela nebezpečně..

Děláš si legraci? Psal jsem, že se musíš dívat na ty malé obrázky u jednotlivých modelů. Když na ně najedeš myší, tak se objeví větší obrázek, kde si můžeš prohlédnout skutečnou kvalitu těch "výrobků". Podívej se na libovolné Paneraie - tenoučká korunka, úplně špatné indexy, excentrická vteřinovka asi o půl centimetru (!) vedle než by měla být, barvy... Rolexy - mrkni se na kyklop u Submarinerů. Jestli to nevidíš, tak Ti chybí pár dioptrií. Prý nebezpečně... tohle jsou ty nejhorší repliky, jaké vůbec kdy můžeš vidět. Tak si toho važ. :D

Zrovna na ty Submarinery koukám a srovnávám s originálem a toho, že kyklop u těch faků je tak nějak matnej, bych si na první pohled nevšim. I když je klidně možný, že ukazujou lepší fotky, než je jejich skutečné zboží :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně - o Panerai mluvit nemusíme, ty jsou jasný.

Rolexy mě nezajímají a tudíž se v nich ani nevyznám.

Co ty Omegy? Na tý fotce se jim dá vytknout možná jen tah, šroubovací korunka a možná označení hodin /ale co já vím, jak to fotili. Nebo tam vidíš ještě něco "jasnýho"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně - o Panerai mluvit nemusíme, ty jsou jasný.

Rolexy mě nezajímají a tudíž se v nich ani nevyznám.

Co ty Omegy? Na tý fotce se jim dá vytknout možná jen tah, šroubovací korunka a možná označení hodin /ale co já vím, jak to fotili. Nebo tam vidíš ještě něco "jasnýho"?

Nevím, které přesně Omegy máš na mysli. Dej odkaz. Ale tady jsou jedny v jejich provedení (mrkněte na ty křivě umístěné čísla na lunetě):

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...