Přejít na obsah

Luxury replicas


Lukáš

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 118
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Myslel jsem tyhle

http://121.yeswatches.net/watchdetails.php...hp?product=833#

Neumím z tý stránky ten obrázek připlácnout sem.

Z tý fotky je poznat jen to, že zkrácená hodinová čárka na 9 u orig vůbec není. Hodinové čárky jsou u orig stříbné a tady vypadají bílé, ale nevím jak to fotili.

Moje mají dýnko bez otevíracích drážek a jiný původní kovový tah - samozřejmě s pořádnými koncovými články, ne ohnutým plechem. Ale jinak tam nic nevidím - tohohle jsem si teda na první pohled fakt nevšimnul..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám kamaráda který má sbírku faků... 200 kusů! Některé pozná teprve hodinář :(

To jsou takovy ty kecy, ze to pozná teprve hodinar. Garantuji komukoli, ze pokud bude vlastnit alespon tyden original, tak pozna fake toho originalu na metr. Fake je nejstupidnejsi opruz, a jeho nositele jsou sasci. Nechapu, o cem tu diskutujete?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jasně - o Panerai mluvit nemusíme, ty jsou jasný.

Rolexy mě nezajímají a tudíž se v nich ani nevyznám.

Co ty Omegy? Na tý fotce se jim dá vytknout možná jen tah, šroubovací korunka a možná označení hodin /ale co já vím, jak to fotili. Nebo tam vidíš ještě něco "jasnýho"?

Nevím, které přesně Omegy máš na mysli. Dej odkaz. Ale tady jsou jedny v jejich provedení (mrkněte na ty křivě umístěné čísla na lunetě):

Tak tohle je pastva pro zoufalce. Shit ala Seamaster, reminek ale Speedmaster, cisla ala Hongkong. Indexy o pulku tenci, datové okno bez ramecku. Jen idiot si tohle koupi, a navlikne na ruku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou takovy ty kecy, ze to pozná teprve hodinar. Garantuji komukoli, ze pokud bude vlastnit alespon tyden original, tak pozna fake toho originalu na metr. Fake je nejstupidnejsi opruz, a jeho nositele jsou sasci. Nechapu, o cem tu diskutujete?

No, alespoň někteří z nás tady ukazujou, co všechno se prodává jako "replika" hodinek. Zatímco jiní tady bezdůvodně nadávají na vše okolo sebe. Jinak, mohu tě ujistit, že kvalitní repliky existují. Jen se obvykle neprodávají veřejně na webu za $200. Pohledej na netu, najdeš nejedno srovnání mezi originálem a dobrou replikou. Často se z vnějšku liší jen odstíny barev.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naprosto souhlasím,ten kdo nosí faky,tak si chce hrát na něco na co nemá.Hotovo.

Tahle diskuse není o tom, zda nosit či nenosit kopie. Taková už tady jednou byla, tak podobné příspěvky laskavě směřuj tam. V tomhle threadu se bavíme o kopiích, nikoliv o lidech, kteří je nosí/nenosí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

T je sice možný,ale pořád z toho plyne jenom jedno.Když tě uvidí nějaký znalec,tak tě bude považovat s prominutím za šaška.

Z čeho přesně ono "jedno" plyne? Ještě jednou Ti zopakuju smysl tohoto threadu: tahle diskuse je o replikách (tedy věci, výrobku), ne o lidech, kteří je z jakýchkoliv důvodů nosí. Smiř se s tím nebo to nečti, ať si neuženeš červený nos. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta fotka vlevo pochází přímo z oficiálních stránek Tag Heuer, takže tam asi repliku vystavovat nebudou. :) BTW říkal jsem si, že to s těma Paneraiema bude chyták. Ale napadlo tě, že třeba i na webu kde prodávají repliky můžou dát pro nalákání fotky originálů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...