Přejít na obsah

warann


Doporučené příspěvky

Provedl jsem svůj první obchod s tímto členem. Domluva fantastická, podmínky obchodu taktéž. Výborný pokec. Poslal zboží na vyzkoušení, finance se řešily následně. Za mně palec nahoru!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Ač jsem zde naprostý zelenáč, tak přesto jsem byl brán v daném obchodě za vážného zájemce bez rozdílu počtu příspěvků. Platba z mé strany odešla okamžitě a od Marka jsem se dočkal naprosto skvělé odezvy. Vše v pořádku doručeno rychlostí blesku a hlavně bezpečným způsobem zabaleno, jak je tady vzhledem k druhu zboží jistě zvykem. Za mne velké díky a :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

I já děkuji členovi s nickem warann za pohodový obchod (i když nehodinkového charakteru) a zejména důvěru. Ačkoli mne neznal, poslal zboží předem!

Jo a za fajn pokec v Pardubicích dnes ráno.
Jirka

 

(psáno včera, ale omylem založeno nové vlákno, tak překopírováno do správného...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Zase po nějaké době jsem se setkal osobně s některým z místních členů, s Markem poprvé, koupil od něj hezké IWC, podebatil chvilku u kávy a bylo to příjemné setkání. Je fajn, ze je tady pořád dost fajn lidí, s kterými je mi potěšením se potkat, kteří komunikují na úrovni a jednají férově. Marka jsem si do této skupiny zařadil a rád jej doporučuji i ostatním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...