Přejít na obsah

FATHER and SON ... NERO.8 a ST1G


NERO.8

Doporučené příspěvky

Já jsem malá ryba, počkám si, jsem s tím smířen, ale bude to stát z to! Teda doufám. :) Někd si říkám, že Valis musel mít před rozmachem fóra poklidný život. 

 

já se jen trochu bojím, aby si pamatoval čí jsou které hodinky a co s nima má udělat ?  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Dnes jsem poprvé nahlédl a vlákno se mi moc nelíbí. Hodně mi připomíná ty snobské pánské časopisy, které jsou jen ódu na vše ultra drahé. Přesto vytvořím jeden megapříspěvek, který můžete v klidu vymazat. Ušmudlal jsem ho nad ránem, když jsem neměl co dělat. Předem se omlouvám 1zyg9kj.gif

 

Maličko architektury.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chrysler Building (Budova, kterou absolutně nejvíc obdivuji. Mám nepřeberné množství fotek z jakkýchkoliv úhlů, detaily, exterier, interiéry, prostě všechno.)


 

 

 

 

 

 

Milwaukee Art Museum

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Milovaný Detroit

 

Teď autíčka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1967 Shelby GT500 Super Snake - určitě vás bude zajímat, že se jedná o ultra vzácný typ. Přímo tento vůz se prodal za astronomickou částku 3000000$.

 

 

Ford Mustang Mach I

 

 

Ford Mustang Boss II

 

Itálie

 

Zde oblíbené Ferrari.

 

 

Ferrari 208 GTB Turbo

 

 

 

 

Ferrari 288 GTO

 

 

 

 

Ferrari GTB Turbo

 

Všehochuť

 

 

Studie Zagato (2013)

 


Maserati v Londýnské noci

 

 

Lancia Stratos HF

 

 

Alfa Romeo GTA 1600 Junior (můj první vůz, nkdy nezapomenu)

 

ISO Rivolta

 

 

Lamborghini LM-08 (zrůdička)

 

Motorčičky

 

 

Böhmerland (motocykl z mého kraje)

 

 

Indian (vedle Böhmerlandu otec všech motorek) (Mimochodem, tahle pidifotka je z těch tisíců fotek, které mám, má jedna z nejoblíbenějších.)

 

 

Kawasaki ZRX 1200DAEG (Má nejoblíbenější motorka. Kdybych nebyl takový mrzák a mohl řídit, koupil bych si ji. Škoda.)

 

 

 

 

 

 

Triumph Bonneville

 

 

 

 

Norton plus Norton a Daimler (zašlá sláva)

 

Herci úzce spjatí s motorismem

 

 

Steve a Jaguar XKSS

 

 

Paul Newman a Rolex Oyster Perpetual Cosmograph Daytona

 

A tímto se s vláknem loučím.

 

 

Veterán Snow

 

 

 

Edit - grafická úprava

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem poprvé nahlédl a vlákno se mi moc nelíbí. Hodně mi připomíná ty snobské pánské časopisy, které jsou jen ódu na vše ultra drahé. Přesto vytvořím jeden megapříspěvek, který můžete v klidu vymazat. Ušmudlal jsem ho nad ránem, když jsem neměl co dělat. Předem se omlouvám 1zyg9kj.gif

 

Maličko architektury.

 

 

Edit - grafická úprava

 

i já sám jsem tady kdysi napsal, že to může mnohdy vypadat snobsky ...  je to ale spíše myšleno jako směs designu, hodinařiny, architektury, umění, inspirace, nadsázky, pocitů a životního stylu ?

bohužel povedené designové věci, hodinky a architektura, bývají patřičně drahé ...

 

tady ve vlákně je to ale spíše o chlapském světě a snech, ne o cenách ... 

je to i o nás, i my se rádi obklopujeme hezkýma věcma, ale dokázali jsme stějně tak dobře žít i bez nich a není to určitě jediný smysl našeho života...

 

časem přijdou i jiná, možná závažnější témata, kterých jsme se zatím nedotkli ...

 

cením si kamaráde Tvého upřímného názoru a moc díky za krásný příspěvek, který je přesně v "snobském" duchu našeho vlákna ?  :)

budu moc rád, když přispěješ častěji ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tady prostě jen jiná forma únikové literatury. Někdo čte fantasy, jinej kouká do Top Classu, další listuje katalogem Lange...

Dle modelu Haute Couture vs. Pret-a-Porter.

 

Vrátím se k nožům. Mistr Pajl je machr. Možná jediný z našich nožířů skutečně k tomu učený a vzdělaný. 

Já mám rád Milana Pokorného. Krásný precizní nože, který se dají zaplatit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tady prostě jen jiná forma únikové literatury. Někdo čte fantasy, jinej kouká do Top Classu, další listuje katalogem Lange...

Dle modelu Haute Couture vs. Pret-a-Porter.

 

Vrátím se k nožům. Mistr Pajl je machr. Možná jediný z našich nožířů skutečně k tomu učený a vzdělaný. 

Já mám rád Milana Pokorného. Krásný precizní nože, který se dají zaplatit.

 

 

k nozom este www.lasky.sk

 

obojí vypadá zajímavě ? určitě moc dobré tipy ? potom si vyber z takové obrovské nabídky ?  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Snow: 

 

jsem si jistý, že když tady postnu krásné MB, tak sklidí stejné ovace, jako kterékoliv Ferarri. Koneckonu pak by i Tvé posty hodinek musely být "snobské", protože se opravdu málokdy vlezeš pod 100tis., ale nikdo to tak neber. Ta Chrysler building má opravdu něco do sebe! 

 

13-04-05-Skoda_Museum_Mlad%C3%A1_Bolesla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

To Snow: 

 

Koneckonu pak by i Tvé posty hodinek musely být "snobské", protože se opravdu málokdy vlezeš pod 100tis

Svatá pravda. Kázat vodu a pít víno. Musím se chytit za nos. Pořád jsem hledat důvod, proč se na tu otravnou práci vykašlat a už jsem ho našel. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svatá pravda. Kázat vodu a pít víno. Musím se chytit za nos. Pořád jsem hledat důvod, proč se na tu otravnou práci vykašlat a už jsem ho našel. Díky.

 

já jenom doufám, že se na to fakt nevykašleš ? to by byla velká škoda ? o spoustě hodinářských novinek víme hlavně díky tobě ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle téma čtu často, a líbí se mi :) Nikdy jsem neměl potřebu sem napsat (chvalozpěvy už nepíšu :D ) ale zkusim přidat taky něco co mi přijde, že by tu mohlo být.

 

Group B

DSC06484.jpg

Audi_Quattro_-_2007_Rallye_Deutschland_(

Group-B-Rally-cars-2.jpg

JM-GOODWOOD-RALLY-011.jpg

 

Rád sleduju záznamy na Youtube, to bylo panečku rally. :)

Kamarádi jezdí každý rok na Rally Legend a když na FB nahrávaj fotky, vždycky slintam  nad těma kárama :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle 

To já Ti chvalozpěv napíšu! Parádní auta, btw co říkáš na tyto verze, jen odkazy, ať neplýtvám místem: Peugeot 205 Gti, Audi Quattro, Renault r5 Turbo a mé nejoblíbenější Renault Clio Williams

S čím kamarádi jezdí? Nebojí se, že to rozflákají? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni jezdí jen jako diváci. Jsem členem Peugeot 205 clubu takže 205GTI je srdcovka a nejenom teda GTI.

Jinak jeden kamarád co tam jezdí tak má 405 T16 a když s tim přijede na sraz tak to je prostě paráda - jezdí s tim jak hovado i v kempu, pak na letišti, ale ví co dělá - má ještě pár 205 GTI :) na posledním sraze co jsem byl byli dokonce 3 T16 ale bohužel ne 205 Turbo 16 to je v dnešní době už nedosažitelný sen.

 

Jinak já mam slabost pro Lancii Deltu Integrale ještě, to je fajn auto :) Renault 5 Turbo to je takovej bráška 205 Turbo 16 a R5 je brácha GTI :) Quattro je ikona sama o sobě ale i tak to neměla vždycky lehký.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem si jistý, že když tady postnu krásné MB, tak sklidí stejné ovace, jako kterékoliv Ferarri. Koneckonu pak by i Tvé posty hodinek musely být "snobské", protože se opravdu málokdy vlezeš pod 100tis., ale nikdo to tak neber. Ta Chrysler building má opravdu něco do sebe! 

 

kde by mě napadlo, že auto, které jsem v dětství běžně vídával na silnicích, bude dnes legendární veterán ?  :) 

post-27528-0-80997700-1389103458_thumb.jpg

post-27528-0-24458700-1389103460_thumb.jpg

post-27528-0-18304700-1389103462_thumb.gif

post-27528-0-61610800-1389103466_thumb.jpg

Upraveno uživatelem NERO.8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...