Přejít na obsah

IWC Portuguese Hand-Wound Eight Days


kloubik

Doporučené příspěvky

Stejně tak není jen o komplikacích. Proč tě to "sebralo"? Nesmíš si to IWC brát tak osobně. Já jich pár měl a mám tu firmu rád. Osmidenní hand-wound Portugaly jsou na mém top ten listu, to tady píšu na každý roh. Já přece neříkal, že jsou to srovnatelné kalibry. To bych si po zkušenostech s některými místními útočníky nikdy nedovolil. A to přes to, že téma na debatu by to IMHO bylo. Šlo o ta nová vylepšení a nové materiály. Jeden dělá do keramiky, druhý do křemíku. Myslel jsem, že se budem bavit v těchhle intencích. Ne že to někdo prekroutí a vyvolá další pitomý flame.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 111
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak to pak pohoda. To slovo jsi použil, tak jsem zneklidněl.

 

Podívej, zkusím přirovnání, i když každé přirovnání trošku kulhá.

Tesla přišla na trh s modelem S85. Můžeme systém, technologií a výkony jeho elektro pohonu srovnávat s výkonama nového eGolfa? Já myslím, že jo. A při tom by někdo začal křičet:"Neee, to přece nejde! Jak můžete srovnávat Teslu a VW, to jsou přece úplně jiné ligy! VW je největší na světě, Tesla je proti tomu garážovka bez historie, bez podobné image, bez srovnatelného portfólia, bez Phaetona, bez LTéčka, bez R32, bez dvanácti válce do W, bez sedmi GTI, bez 50 let Brouka, bez Bugatti! To přece nesmíš srovnávat! Nesmíš! Jsou to úplně jiné ligy."

Vnímáš tu podobnost? Já si naopak myslím, že Tesla eGolfu natrhne v pohonné jednotce a výkonech zadek ve všech směrech. Asi ne kvalitou interiéru, servisní sítí, re-sale hodnotou, zvukem značky, historií, nebo tržní kapitalizací koncernu. Ale ja jsem zase při smyslech natolik, abych takové srovnání nedělal. Stejně jako jsem tady na fóru dostatečně dlouho a při smyslech natolik, že skutečně vidím rozdíl mezi IWC a Damasko. A to aniž by mi někdo musel neustále agresivně předhazovat, že to nevidím a že tvrdím nesmysly o tom, že "Damasko se dosahuje už i na osmidenní IWC kalibr". Jak se ve vší trapnosti objevilo třeba tady.

Afričane, měl bych radost, kdybys dál zůstal věrný svému rozumu, jak jsi zatím vždy činil, a neskákal na vlak těch laciných a už trapných útoků, kdykoliv se někdo, v tomto případě já, zmíní v nějakém kontextu o Konrádovi. Ujišťuje tě ještě jednou, že jsem si skutečně vědom rozdílu mezi Damasko a IWC. Kdyby se takhle neustále reagovalo treba na Roladisty, nebylo by tohle forum o ničem jiném.

Tož tak. Snad jsem to aspoň trochu "zesrozumitelnil". Mrzelo by mne, kdyby mezi námi bylo nějaké zbytečné nedorozumění.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby se takhle neustále reagovalo treba na Roladisty, nebylo by tohle forum o ničem jiném.

 

Možná blbě čtu fórum, ale mám za to, že Roládisti si hrajou na svém malém písečku ve své sekci a tam se v poklidu plácají po ramenou a nenaváží se do každého druhého vlákna napříč fórem ve stylu "hoši, jako nechcu samozřejmě srovnávat, páč to nejde, ale jo Rolex, ten to panečku dělá skoro stejně jako Patek nebo možná ještě trochu líp..." :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Možná blbě čtu fórum, ale mám za to, že Roládisti si hrajou na svém malém písečku ve své sekci a tam se v poklidu plácají po ramenou a nenaváží se do každého druhého vlákna napříč fórem ve stylu "hoši, jako nechcu samozřejmě srovnávat, páč to nejde, ale jo Rolex, ten to panečku dělá skoro stejně jako Patek nebo možná ještě trochu líp..." :D :D

 

Čteš dobře, kolego.    :D ...aneb Konráda do každýho vlákna, ku spokojenosti všech.

Upraveno uživatelem dlubix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Možná blbě čtu fórum, ale mám za to, že Roládisti si hrajou na svém malém písečku ve své sekci a tam se v poklidu plácají po ramenou a nenaváží se do každého druhého vlákna napříč fórem ve stylu "hoši, jako nechcu samozřejmě srovnávat, páč to nejde, ale jo Rolex, ten to panečku dělá skoro stejně jako Patek nebo možná ještě trochu líp..." :D :D

Mozna ctu blbe forum ja, no rad bych to kazde druhe vlakno videl. Dik.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Hasňa diskutoval o hodinkach a vedl slusnou konverzaci.

Par priposranych posmevacku jako jses ty a dlubix prislo vlakno zku.rvit.

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Nenapsal jsem ze jsi neslusny. Vlakno se da podelat i slusne.

Hele ja nemam zadny mindrak, jen me trochu zarazi, ze clovek jako ty, ktery na foru hnipe uz nekolik let, vi o hodinkach pouze to, ze ukazuji cas.

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdej proste neni expert pres kremikovy vlasky a loziska. A vy jste az od te doby, co se snazite pouzivat kremik jako "popredi pelotonu". Uz je to unavny. A pokud neprejdete jedno rejpnuti (a slusny) a zacnete s urazenim a sprostarnama, tak proste je to mindrak jako řemen :-)

Hele nechame toho, jsme OT. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Kazdej proste neni expert pres kremikovy vlasky a loziska. A vy jste az od te doby, co se snazite pouzivat kremik jako "popredi pelotonu". Uz je to unavny. A pokud neprejdete jedno rejpnuti (a slusny) a zacnete s urazenim a sprostarnama, tak proste je to mindrak jako řemen :-)

Hele nechame toho, jsme OT.

Rejpnuti se prejde, o to nic, pokud na nej nenarazis denodenne. A nemam rad posmevacky.

Ke kremiku a keramice uz nic psat nebudu. Hasňa to napsal dostatecne srozumitelne, jak to bylo mysleno. Nepochopit tudiz mohl jenom trotl.

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Rejpnuti se prejde, o to nic, pokud na nej nenarazis denodenne. A nemam rad posmevacky.

Ke kremiku a keramice uz nic psat nebudu. Hasňa to napsal dostatecne srozumitelne, jak to bylo mysleno. Nepochopit tudiz mohl jenom trotl.

Když si dennodenně nabíháte, wolové, tak se nedivte :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...