Přejít na obsah

Mywatcheshub.com


cport

Doporučené příspěvky

Ahoj, já přidám kladnou zkušenost s tímto obchodem. Kupoval jsem tyto hodinky a vše proběhlo bez problému. Nechal jsem je poslat obyčejnou poštou. Odesláno 24.3. v Praze byly už 27.3. Potom se to zdrželo na celním a dorazily ke mně 10.4. Celkový doplatek pošta + celní 500 kč. S hodinkami jsem spokojen, snad brzy přibudou další :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Odpovědi 71
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Chcem sa podelit o skusenost aj ja a myslim,ze dost prijemnu. Obejdnal som si SNZG13 dna 16.4., niekolko dni som cakal a 20.4. som videl prvu notifikaciu, ze zasielka bola odoslana na Slovensko. Zvolil som balenie bez krabice s hodnotou 48 dolarov kvoli colnikom. 22.4. zasielka dorazila na Slovensko a na dalsi den 23.4. presla colnym konanim za 2 hodiny. Dna 24.4. uz bola zasielka u mna, len som nebol doma, takze som bol po hodniky vcera. Takze viac menej to trvalo 9 dni. Takze nakoniec ma stali 106 eur a ziadna dan. Velka spokojnost :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Zvláštní. Jelikož se tam chystám nakupovat, zkusil jsem to taky - do košíku jsem vložil Seiko SNK807K1 za 55.99 dolaru a ejhle - když dám Českou Republiku, tak mi to píše "shipment in 8-15 days" a když Slovensko, tak je tam opravdu "no shipment"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíše to vypadá tak, že Slovensko najelo na striktní celní politiku. Doufejme jen, že nepřestanou zasílat i do ČR.

 

V poslednom čase mi u colníkov skončilo prakticky všetko, čo vyzeralo, že má nejakú hodnotu a bolo tučnejšie, než hrubý list. Balíky s bezcenným obsahom vždy otvorené a znovu zalepené páskou pošty. Neviem ale, prečo by toto malo vadiť singapurskému shopu. Osobne by som si možno tipol, že pár dobrákov si nechalo niečo poslať a keď to skončilo na colnici, nevyzdvihli si to a cez PayPal pýtali prachy naspäť. Je to trochu divoká teória, ale nič iné mi nenapadá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V poslednom čase mi u colníkov skončilo prakticky všetko, čo vyzeralo, že má nejakú hodnotu a bolo tučnejšie, než hrubý list. Balíky s bezcenným obsahom vždy otvorené a znovu zalepené páskou pošty. Neviem ale, prečo by toto malo vadiť singapurskému shopu. Osobne by som si možno tipol, že pár dobrákov si nechalo niečo poslať a keď to skončilo na colnici, nevyzdvihli si to a cez PayPal pýtali prachy naspäť. Je to trochu divoká teória, ale nič iné mi nenapadá.

Taky mne to napadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Tak na Watcheszon potažmo Watcheshub si dejte bacha. V obchodě je enormní bordel. Objednal jsem hodinky, ale následně se zjistilo, že vlastně vůbec nejsou a byla to chyba systému. Peníze zpátky šly 14 dní. Teď když je už reálně maj, tak jsem podle návodu si to nechal poslat na virtuální adresu do Německa jako duty free. Všechno mi to zpočítalo, nastavil jsem to a potvrdil. Ale na paypalu mi to odečetlo míň peněz, než mi to ukazovalo při placení. No se to nastavilo standard shipping. Okamžitě jsem psal a přestože jsem to s nima řešil a komunikovali v podstatě hned, tak to mezitim odeslali, i když se tam vyskytnul problém. Takže mi teď frčej hodinky na virtuální adresu do Německa, kde asi budu platit jejich poplatky a to vůbec nevim jak to s těma německejma celníkama pořešit a pak si to nechám přeposlat do Čech. Takže hodinky budou za randál a kdoví jestli vůbec je z nich dostanu. Fakt si dávejte bacha. S timhle jsem se na jinejch portálech asijskejch fakt nesetkal a už mám takhle dohromady objednáno možná 10 hodinek pomalu. 

Upraveno uživatelem Sickboy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Tak na Watcheszon potažmo Watcheshub si dejte bacha. V obchodě je enormní bordel. Objednal jsem hodinky, ale následně se zjistilo, že vlastně vůbec nejsou a byla to chyba systému. Peníze zpátky šly 14 dní. Teď když je už reálně maj, tak jsem podle návodu si to nechal poslat na virtuální adresu do Německa jako duty free. Všechno mi to zpočítalo, nastavil jsem to a potvrdil. Ale na paypalu mi to odečetlo míň peněz, než mi to ukazovalo při placení. No se to nastavilo standard shipping. Okamžitě jsem psal a přestože jsem to s nima řešil a komunikovali v podstatě hned, tak to mezitim odeslali, i když se tam vyskytnul problém. Takže mi teď frčej hodinky na virtuální adresu do Německa, kde asi budu platit jejich poplatky a to vůbec nevim jak to s těma německejma celníkama pořešit a pak si to nechám přeposlat do Čech. Takže hodinky budou za randál a kdoví jestli vůbec je z nich dostanu. Fakt si dávejte bacha. S timhle jsem se na jinejch portálech asijskejch fakt nesetkal a už mám takhle dohromady objednáno možná 10 hodinek pomalu. 

Jak to vlastně nakonec dopadlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...