Přejít na obsah

Vulcain Cricket Nautical DLC


shag

Doporučené příspěvky

to je hnus, velebnosti. a to jsem si rikal, ze vulcain odolaji takovymto pseudo-trendum (DLC) :( velikost limitky 100ks je stejna jako pro ostatni (vkusne) limitky

 

tady je puvodni verze - nautical trophy. jen ten bezel v DLC verzi vypada echt blbe

http://www.vulcain-watches.ch/de/collection/all/nautical/vulcaintrophy_steel/100107.024VT

Upraveno uživatelem IzTaPa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panko menom Hannes Keller je priekopnikom hlbkoveho potapania. Je to sucasne ten clovek ktory stvoril dekompresne tabulky a dostal ich na cifernik hodiniek, a sucasne ten vysmiaty mladik dole na fotke. LINK Pri vsetkom spolupracoval s firmou Vulcain. Dosiahol zaznamenany hlbkovy ponor 300m. v r1962. Z troch co boli dole prezil len on..

 

Priekopnictvo Vulcain je v tom, ze ten ich alarm fungoval v potapacskych hodinkach pri hlbkovom ponore edit: a sucasne mali info o dekompresii a garantovanu WR300m. Islo teda o tu trojkombinaciu. koniec editu. Pod vodou je mechanicke bimbam seriozne turbo, az teda mate zaklady akustiky, alebo ste niekedy mali vodu v usiach /pripadne ste sluzili vojensku sluzbu v ponorke/, tak je to hned jasne :)

 

proti tomu su nejaki americki prezidentici senilni hladkaci psikov

post-4112-0-11488800-1381362120_thumb.jpg

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši, hoši, nevíte, co je pěkné. Taková paráda, Vulcain přece nemůže nikdy zklamat.

 

attachicon.gif2.jpg

 

zdroj - http://www.wthejournal.com/en/en-direct/article/vulcain-nautical-dlc

Na takovém menším detailu je vidět, že se nejedná o nějakou tragédii.

 

kazdy v zivote udela nejakou chujovinu ;) nevim proc, ale nejak ve me ta luneta evokuje vosklivky BfB...

 

mel jsem na ruce tyto crickety v non-DLC verzi a ty jsou opravdu nadherny, pavlovuv reflex se dostavil zahy... ale DLC mi  techto klasickych casomericich opravdu nesedi...

Upraveno uživatelem IzTaPa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

kazdy v zivote udela nejakou chujovinu 

 Tak, tak. Já jich udělal už asi bilion :( .

crickety v non-DLC verzi a ty jsou opravdu nadherny

Ano, souhlasím. Verze VULCAIN Trophy Nautical Limited Edition s lunetou Clous de Paris u mě zatím vítězí. I když se na její místo začínají tlačit Aviatory Elapse Time , o které se v poslední době velmi zajímám. Poprvé v životě mě silně bere kombinace bílý číselník, zlaté ručky.

 

Edit - odstranění obrázku

 

 

Upraveno uživatelem Snow
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...