Přejít na obsah

Citizen pro radost


Doporučené příspěvky

Kolegové, přátelé, spolupacienti,

 

rád bych se s vámi podělil o svou radost z nového přírustku.  Jedná se o "baterkáče" Citizen, které se mihly v prodejním vlákně. Není to žádná HH, ale tak dlouho jsem je obhlížel, až jsem se do nich zakoukal a když cena spadla až nedůstojně nízko, rozhodl jsem se, je vysvobodit a udělat si radost. Shrnul bych to asi tak, že se jedná o lacinou parádu, která mi pomohla rozptýlit přicházející podzimní deprese, Citizenu a místnímu prodejci za to patří velký dík :notworthy: .

 

A teď už k hodinkám samotným.

Základní parametry jsou následující:

rozměry ? 40x40x10 (ideálka pod manžetu košile)

pohon ? Eco-Drive (let the sun shine)

sklo ? údajně hardlex (je jemně pod úrovní lunety, tak by mohlo nějaký čas přežít bez úhony)

materiál pouzdra ? ocel (lesknou se jako psí koule)

tah ? sice plný, ocelový se solidní překlápěčkou, ale dle mého nejslabší článek celku

WR ? 100 metrů (pro jistotu dobrý)

funkce ? 2x čas, perpetual kalendář do 2100, budík (pípá jen 15 sekund a decentně, ale máme mobily že)

 

A ještě pár osobních dojmů. Přiznám se, že takovou parádu jsem za ty peníze ani zdaleka nečekal. Zpracování je parádní, vše sedí a lícuje a ani při podrobném zkoumání jsem nenašel žádnou nepřesnost nebo vadu na kráse. Hodinky mají velké charisma a dle mého i širokou škálu využití od obleku až po sport a ani v jedné situaci jistě neurazí. Jedinou slabinou je tah, je koncipován na větší obvod zápěstí, takže se bojím, že ani po zkrácení mi nebude sedět zrovna pohodlně. Ale co, hodím je na kůži a bude. A tímto se dostávám ke své žádosti o radu. Pokud Vás při pohledu na následující fotky napadne, na co je přezout, budu moc rád, za tipy a návrhy.

 

Pokud jste se prokousali až sem, děkuji za Váš čas a pokud chcete, pokochejte se pár neuměleckými obrázky popisovaných Citizenů.  Já se jdu vydýchat a kochat se Vašimi příspěvky v této a jiných sekcích.

 

post-12491-0-29480300-1381332922_thumb.jpg

 

post-12491-0-18986900-1381332946_thumb.jpg

 

post-12491-0-26319300-1381332969_thumb.jpgpost-12491-0-22426900-1381332990_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky. Také mám raději tahy, ale bojím se, že tento nepřeperu. Je udělaný tak nějak neohebně a bojím se, že i po zkrácení mi bude od mé útlé ručky odstávat a nebude se nosit tak příjemně, jako jiné, "volné" tahy :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...