Přejít na obsah

Chromování a jiné práce které si neděláme doma


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 75
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj všichni :cool02:

Mám Spartaky; chtěl bych znát Váš názor zda chromováním, nebo jinou renovací nesnížím jejich hodnotu, nebo je neznehodnotím?

A ještě, vím, že cena přímo konkrétních hodinek je relativní - každý si toho cení jinak - někdo by za ně nedal nic a někdo "vše", ale za kolik byste vy koupili tyto hodinky (jdoucí, po vyčištění od hodináře)?

Děkuji za každou odpověď :)

Nech je jak jsou, pět let do nich nevrtej a pak se rozhodni znovu. Nebo je hoď na AUKRO, cenu si najdou.

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, že mám nové info a VŠE JE JINAK !!!

 

Ta firma co nám na ní hodil odkaz Biges je taková jaksi zvláštní.

Napotřetí jsem zkontaktoval obchoďáka (  docela příjemný) a prý že majitel nerad dělá malé věci a že to už nedělají  a že se ho raději ještě zeptá jestli si to nerozmyslí a taky na cenu atd atd. taky prý mají dost práce od  stálých dodavatelů na tyhle malé věci.

Tak, že za tři dny se mi ozval emailem a šéf prý říká : Cena za kus 500 kaček bez dopravy a navíc podepisuješ papír jako u doktora, že je Vše na tvé triko.

 

Sorry, ale to se nelíbilo a tak jsme oslovil asi čtyři další firmy a  z nich vybral  dvě které mají zkušenost s chromováním malých věcí a hlavně jejich přípravou a konečným leštěním.

Cena je někde jinde a do každé firmy jsem poslal na zkoušku pět ruzných pouzder, tedy nejen PRIM Sport  ale i ostatní modely stejně tak i ostatní značky.

Počítám, že tak za 14 dní bo jsem nespěchal budu moci vložit rekapitulaci týkající se kvality provedení a stejně tak i poměr ceny výkon.

Podotýkám, že jsem nesmlouval cenu a jak jsme psal ani jsme nespěchal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo umíte nechat vyříznout , vysoustružit zadní dýnko ( průhled) na dýnku hlavně na Prim Sport I a II tak aby tam bylo malé osazení na sklo ?

Docela dost urgentně a myslím si, že by se nás tady jen na Prim Sprot I a II pár magorů našlo kdyby to již bylo jednou nastavené.

 

CO VY NA TO ? Máte někdo někoho ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsme oslovil asi čtyři další firmy a  z nich vybral  dvě které mají zkušenost s chromováním malých věcí a hlavně jejich přípravou a konečným leštěním.

Cena je někde jinde a do každé firmy jsem poslal na zkoušku pět ruzných pouzder, tedy nejen PRIM Sport  ale i ostatní modely stejně tak i ostatní značky.

Počítám, že tak za 14 dní bo jsem nespěchal budu moci vložit rekapitulaci týkající se kvality provedení a stejně tak i poměr ceny výkon.

Podotýkám, že jsem nesmlouval cenu a jak jsme psal ani jsme nespěchal.

 Tak to mě zajímá. Nějak jsem loni tady u nás nikde neuspěl, pak jsem hodinky založil a nyní po přečtení tohoto vlákna si na ně vzpomněl a tedy mi svitla naděje, že by se mohla renovace časem pohnout. Začít u pouzdra se stejně musí... http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/55272-zrejme-vojenske-recta-f-37/?hl=recta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...