Přejít na obsah

Háro


Milis

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 145
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nejake injekcie, naposim, sustanon, winstrol a pod. Z toho chlapi ochlpateju jak opice, ale neviem ci im iba vyrastie na chrbte sveter alebo to funguje aj na vlasy na hlave. V kazdom pripade, casto je k tomu este bonus - narastu aj kozy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

+1 .. proto sem tohle stupidní vlákno votevřel... jesi neví někdo o něčem zázračným, chronomagoři jsou totiž nejvíc

 

Jistě že je, http://tip.seznam.cz/tip-dne . Nebo můžeš ušetřit, kup si ve sportovní výživě kreatin a jen přehoď písmenka, můžeš si to patlat na hlavu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednou jsem někde četl radu sloužící ke zhoustnutí kštice, že je důležité opakovaně stimulovat povrch pokožky hlavy a to nejlépe tímto způsobem: Natrhat čerstvé kopřivy, otrhané listy v solidní vrstvě poskládat do beranice, tu pak narazit na hlavu a nosit do doby, až vyrazí zřetelné pupence i na týlu... :D

Horší to je u ženské, když jí začnou řídnout vlasy. Moje manželka se s řídnutím vlasů potýká již několik let, po odmítnutí kůry s beranicí nebo doporučení elegantní paruky z mé strany zkoušela všechny možné přípravky bez úspěchu, až jsem jí na její žádost odvezl přes 100 km za jedním léčitelem, kterého jí někdo vybral a ten jí zjistil, že má o půl centimetru kratší nohu. :eek: A co vlasy? Ať prý přestane pít kafe a řádně pročistí organismus, takže to bylo na hovňo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastřelování vlasů dělají už i v kdejaké trafice, ale já bych se jich naopak rád zbavil, nebaví mě 2x týdně si holit hlavu...:mad: Neslyšeli jste o odstřelování vlasů nebo něčem podobném, co by je udrželo co nejvíc na krátko po co nejdelší dobu??:D

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastřelování vlasů dělají už i v kdejaké trafice, ale já bych se jich naopak rád zbavil, nebaví mě 2x týdně si holit hlavu...:mad: Neslyšeli jste o odstřelování vlasů nebo něčem podobném, co by je udrželo co nejvíc na krátko po co nejdelší dobu??:D

 

 

 

Na tohle je odborník Macháněpunk.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastřelování vlasů dělají už i v kdejaké trafice, ale já bych se jich naopak rád zbavil, nebaví mě 2x týdně si holit hlavu...:mad: Neslyšeli jste o odstřelování vlasů nebo něčem podobném, co by je udrželo co nejvíc na krátko po co nejdelší dobu??:D

Plamenomet :) . 100% odzkoušeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Čus, nemáte někdo zkušenost, jak podpořit růst hára? Chci si nechat narůst zase mařenu, sice to už nikdy nebude vono ale to je fuk. Tak jestli to nechat jen tak přírodě nebo něčím mazat atd. Hlavně na čupřině už to sou spíš chlupy než vlasy, navíc toho sou řádově max. stovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...