Přejít na obsah

Ztracený Slovenský čuvač Olomouc


Doporučené příspěvky

Tak to velká gratulace. To naše příšera mizí akorát když v okolí hárají feny. Asi jako jeden z mála psů ale ohňostroje poměrně dobře snáší a spíše se vždy cpe ven, aby byl v obraze, co se zase děje. Je ale taky pravda, že petarda vedle něj ještě nebouchla - já nějak pyrotechniku vůbec nemusím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratulace ne na nadarmo jsou na to žebříčku hodnocení chytrosti psů hodně vysoko. !!!

Vám co by to pro nás bylo kdyby se nám zaběhla (dělobuchů se ukrutně bojí) naše fenečka. :wallbash:

Tak psice je doma ! Nastesti se vratila po 9 hodinach sama, pochopila, ze vsude dobre, ale doma nejlip. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem, ono mimo toho, že je to člen rodiny, tak i pomyšlení, že ji někdo někde nasere, tak nevím jak by reagovala a co vše by mohla způsobit, pokousat, zničit, vběhnout pod auto....no ani nedomýšlím, velkej pes, velké starosti...nikdy neutekla, má 8 let a bylo to poprvé, takže o to horší prožitek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, kompas a svačinu !!! :furious:   Teda Ty mi dnes dáváš !!! :crying_anim:

 

já jsem se to dozvěděl dnes brzy ráno ( na cestě do Prahy ) ... muselo to být pro vás hrozné ...

teď když už je doma, tak srším humorem  ;) 

 

máte si pořídit takové zvíře, které má rádo hodinky a neutíká ...

schválně jestli kamo uhádneš o jaké se jedná ( bacha, je to trošku chyták )   :blink: :

post-27528-0-21314900-1382124297_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem se to dozvěděl dnes brzy ráno ( na cestě do Prahy ) ... muselo to být pro vás hrozné ...

teď když už je doma, tak srším humorem  ;) 

 

máte si pořídit takové zvíře, které má rádo hodinky a neutíká ...

schválně jestli kamo uhádneš o jaké se jedná ( bacha, je to trošku chyták )   :blink: :

Cibetka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem se to dozvěděl dnes brzy ráno ( na cestě do Prahy ) ... muselo to být pro vás hrozné ...

teď když už je doma, tak srším humorem  ;) 

 

máte si pořídit takové zvíře, které má rádo hodinky a neutíká ...

schválně jestli kamo uhádneš o jaké se jedná ( bacha, je to trošku chyták )   :blink: :

no já si nejsem jistý, nejmenuje se to šála ? Já jen že moje matka nosila něco podobného kolem krku.

 

Kdo tohle může chtít?? Stačí, že ulítávám já, peru to do partnerky, dětí a už teď je to dost drahý, natož kupovat ještě nějaké potvoře :lol2:

...pozdě Goudy, naše psice nosí digošky, proto věděla, že je čas jít domů...

post-10202-0-01044400-1382129815_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já si nejsem jistý, nejmenuje se to šála ? Já jen že moje matka nosila něco podobného kolem krku.

 

...pozdě Goudy, naše psice nosí digošky, proto věděla, že je čas jít domů...

 

šála určitě ne, navíc je pěkně hnusné něco podobného vyčinit a nosit na krku ...

 

Financ měl skoro pravdu, je to zvláštní druh Cibetky ... se vztahem k hodinkám ... navíc je nenáročná a stačí jí Gougy menší plastové, levné digi modely ( narozdíl od Čuvače ) ...

vhodná pro chovatele z řad chronomagu ...

správná odpověď je Honzo Ciwetka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šála určitě ne, navíc je pěkně hnusné něco podobného vyčinit a nosit na krku ...

 

Financ měl skoro pravdu, je to zvláštní druh Cibetky ... se vztahem k hodinkám ... navíc je nenáročná a stačí jí Gougy menší plastové, levné digi modely ( narozdíl od Čuvače ) ...

vhodná pro chovatele z řad chronomagu ...

správná odpověď je Honzo Ciwetka

Já v tom cítil nějakou kulišárnu, jsem přemýšlel nad nějakou slovní přesmyčkou, nebo dvojsmyslem, ale Ciwetka,  :lol2: to mě dostalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...