Jump to content

Recommended Posts

Tak soudruzi ze soviet.marketu se k tomu postavili vcelku dobře. Komunikovali svižně po messengeru, chvilku jsme hledali řešení...padaly návrhy jako poslat hodinky zpět a až budou, tak mi pošlou správnej model, nebo poslat jen strojek s cifrem. Nechtěl jsem hodinky posílat, tak jsme se nakonec dohodli, že si je nechám(buď s nima něco vymyslím, nebo je prodám) a poslali mi slevový kupón ve výši poštovnýho na příští nákup. Snad tim nic neporuším, ale zatím nemůžu vkládat prodejní inzeráty, takže kdyby měl o ně někdo zájem, tak ať se mi ozve, určitě se dohodneme.

• Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• travex

2243

• 5etter

1252

• morbo

740

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Byl tu dotaz na lumi, tak přidám pár fotek. Jakš takš se povedla jenom jedna, ostatní jsou samý odlesk. Ale tak pro představu by to mohlo stačit.

Romane, zadej si do gúglu Vostok Amphibia no date, přepni na obrázky, a můžeš začít shán?t

Vrtulník je výbornej a navíc ve skvělém pouzdře! Tohle se mi fakt libí.

před 7 hodinami, xnokiax napsal:

dnes prisli moje prve ruske vostok

před 3 hodinami, Mari napsal:

Pěkné. Staré pouzdro a datumovka s rámečkem. Odkud jsi to kupoval?

To mě opravdu hodně zajímá, že by klasické 710 pouzdro s hranama opět na trhu? Plus číselník de-luxe (s rámečkem) v pěkné modré, jak to má být.

V každém případě perfektní začátek. Jestli to nebude ono pověstné štěstí začátečníka.;)

YrbtjYF.png

Edited by travex

Ať slůží! Jak jsem ti říkal, už jen vyměnit lunetu, řemínek, korunku, dýnko a budou oukej.

Btw. Prej díky 5etterovi... Už se těším, jak tady morbo napíše, že kážu vodu a piju víno :)

před 12 minutami, 5etter napsal:

Ať slůží! Jak jsem ti říkal, už jen vyměnit lunetu, řemínek, korunku, dýnko a budou oukej.

Btw. Prej díky 5etterovi... Už se těším, jak tady morbo napíše, že kážu vodu a piju víno :)

Nato řemínky objednány :default_smile:, luneta vybrána, ale není skladem a dýnko zatím neřeším, to přijde později

Morbo, až po nakouknutí do vlákna zjistí, že dvoje nové amfibije jsou s datumovkou.

tenor.gif

V 19. 6. 2019 v 20:17, travex napsal:

Mám pocit, že tyto po deseti letech věrné služby právě dosáhly deklarované doby servisního intervalu. Jinými slovy, jdou si, jak chcou, plus mínus hodiny, občas stojí.

Nový strojek bude asi levnější varianta, než pokus o servis.

Po 11 měsících v šuplíku je černý dudák opět na scéně. Kolega 5etter byl tak laskav, že se postaral o nápravu takto zbědovaného stavu.

Žádný nový strojek nebyl potřeba, jen se to tak nějak muselo kladívkem přiklepnout neboco, na dalších 10 let vystaráno.

Tímto zakončuji odborný výklad a otevírám diskuzi.

o7Ejc7w.png

před 22 minutami, 5etter napsal:

Ještě že toho 5ettera máte!

Ona nebyla použita aretace strojku dobře mířenou ranou o stůl?:)

5etter je gentleman.

No a bylo to uvolněným pastorkem.

ak to bola otazka na mna odkial som kupoval tak tu: https://www.vostok-watches24.com

komunikacia s Petrom. zevraj poslane z ruska ale cez Holandsko takze bez cla a podobnych veci. velmi ustretovy a napomocny. vsetko bez problemov. mozem len odporucat. tie modre lunety sa tazko zhanaju. chcel som klasiku modru (zelenu). vesinou ich maju vsade vypredane. este planujem vymenit mesh remienok ale najprv chvilu skusim original na ktory vsetci andavaju ze je na... nic.

IMG_2006.JPG

Edited by xnokiax
Před hodinou, xnokiax napsal:

ak to bola otazka na mna odkial som kupoval tak tu: https://www.vostok-watches24.com

komunikacia s Petrom. zevraj poslane z ruska ale cez Holandsko takze bez cla a podobnych veci. velmi ustretovy a napomocny. vsetko bez problemov. mozem len odporucat. tie modre lunety sa tazko zhanaju. chcel som klasiku modru (zelenu). vesinou ich maju vsade vypredane. este planujem vymenit mesh remienok ale najprv chvilu skusim original na ktory vsetci andavaju ze je na... nic.

IMG_2006.JPG

Ahoj na kolik tě vyšla ta luneta? Nějak jsem ji tam nenašel. Dival jsem se na AM- driver kde mají podobnou skladem, ale cena jen té lunety s poštovným vychází stejně jako cena hodinek, což je nesmyls 

https://am-diver.com/shop/bezels/am-watches-teal-bezel/

5etter je gentleman, bylo to napsaný vpravo dole :)
Gentlemani, kdo provozujete amfibie delší dobu, vemte si za domácí úkol gola sadu 3/8" a zkontrolujte si dotažení čtvrťového pastorku, ať nedopadnete jak kolega travex, jehož strojek byl zachráněn za pět dvanáct.

před 32 minutami, Majlan napsal:

Ahoj na kolik tě vyšla ta luneta? Nějak jsem ji tam nenašel. Dival jsem se na AM- driver kde mají podobnou skladem, ale cena jen té lunety s poštovným vychází stejně jako cena hodinek, což je nesmyls 

https://am-diver.com/shop/bezels/am-watches-teal-bezel/

ahoj

ten bezel co si dal ty som zhanal ale nikde ho nemaju. takze neviem ci ho maju na sklade alebo len zalistovany na nete na tvojej stranke. to treba zistit. cena moze byt vysoka preto lebo sa uz neda zohnat. ten moj je iny a dal som za neho 20euro. normalen sa nepredava ale maju ho na vostok-watches24 na hodinkach uz nahodeny. ja som sa dohodol ze mi ho predal extra lebo som chcel aj orinal bezel. mozes skusit a uvidis ci ti ho preda. vie anglicky ten peter. alebo sa daju kupit hodinky uz s nahodenym bezelom tu: https://www.vostok-watches24.com/e-home/e-amphibia/e-amphibia-k-71/#cc-m-product-13645781992

před 11 minutami, xnokiax napsal:

ahoj

ten bezel co si dal ty som zhanal ale nikde ho nemaju. takze neviem ci ho maju na sklade alebo len zalistovany na nete na tvojej stranke. to treba zistit. cena moze byt vysoka preto lebo sa uz neda zohnat. ten moj je iny a dal som za neho 20euro. normalen sa nepredava ale maju ho na vostok-watches24 na hodinkach uz nahodeny. ja som sa dohodol ze mi ho predal extra lebo som chcel aj orinal bezel. mozes skusit a uvidis ci ti ho preda. vie anglicky ten peter. alebo sa daju kupit hodinky uz s nahodenym bezelom tu: https://www.vostok-watches24.com/e-home/e-amphibia/e-amphibia-k-71/#cc-m-product-13645781992

Díky za odpověď, možná mu zkusím napsat jestli by prodal jen lunetu:)

Jinak ta luneta na Am-driveru je normálně skladem, ale s poštovným tě vyjde na 50 USD, za to koupíš nové Amphibie:))

Hodinky pak vypadají takhle

20200427_083405.jpg

před 4 minutami, Majlan napsal:

Díky za odpověď, možná mu zkusím napsat jestli by prodal jen lunetu:)

Jinak ta luneta na Am-driveru je normálně skladem, ale s poštovným tě vyjde na 50 USD, za to koupíš nové Amphibie:))

Hodinky pak vypadají takhle

mne sa paci ta luneta z am-driver. je vecsia a vyzera ako zo seiko. ale na prve moje vostok zatial staci a mozno sa niekedy podari update neskor

Edited by xnokiax