Jump to content

Recommended Posts

Honzat: Pokud při seřizování nebudeš schopnej dobrat se konzistentních výsledků, je to nátahem. Strojek je IMO přesnej, pokud je dostatečně nataženej, což vzhledem  k poněkud hrubšímu chodu samonátahu vyžaduje víc než jenom běžnej kancldiving. Mně jde můj mužik s puzyrjom nejpřesněji, když ho vezmu na kolo. Tam se natáhne, co se do něj vejde.

• Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• travex

2243

• 5etter

1252

• morbo

740

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Byl tu dotaz na lumi, tak přidám pár fotek. Jakš takš se povedla jenom jedna, ostatní jsou samý odlesk. Ale tak pro představu by to mohlo stačit.

Romane, zadej si do gúglu Vostok Amphibia no date, přepni na obrázky, a můžeš začít shán?t

Vrtulník je výbornej a navíc ve skvělém pouzdře! Tohle se mi fakt libí.

O nějakou velkou přesnost neusiluji. Ten samonátah asi opravdu potřebuje větší pohyb, ale dost chodím, tak to snad stačí. Zrovna na kole jsem si myslel, že se to moc nedotáhne, když se držím řídítek. Vydržím ten měsíc a pak začnu seřizovat. Přijde mi, že jdou rychleji přes den, když jamám na ruce (ale neměřil jsem to).

Já mám prostě na ty Vostoky smůlu....nejdřív mi přijdou jiný než jsem chtěl a teď po pomalu dvou měsících čekání na novej ciferník pro jinou stavbu po namontování zjistím, že je nakřivo!!!

Vím, že by se daly ucvaknout nožičky a přilepit ho, ale nemám tucha čím... Někdo zkušenější poradí?

20200528_194050.jpg

V 29. 5. 2020 v 8:54, Cukov napsal:

Já mám prostě na ty Vostoky smůlu....nejdřív mi přijdou jiný než jsem chtěl a teď po pomalu dvou měsících čekání na novej ciferník pro jinou stavbu po namontování zjistím, že je nakřivo!!!

Vím, že by se daly ucvaknout nožičky a přilepit ho, ale nemám tucha čím... Někdo zkušenější poradí?

20200528_194050.jpg

1. ucvaknout nožičky a přilepit oboustrannou páskou. Prodává se na to i speciální na hodinky, ale asi poslouží i nějaká tenká z hobbymarkétu.

2. na ebay je prodejce roytone, který vyrábí sandwich cifry. Jeden takový mám a na spodní vrstvě je jsou klasické nožičky. Možná by prodal samotnou spodní vrstvu, kterou můžeš cifr podlepit když ubrousíš nožičky.

3. staré sovětské ciferníky mi přišly o něco tlustější něž ty moderní a stejně se v pohodě vešly. Teoreticky by šlo zbrousit nožky na tom tvém ciferníku a podlepit nějakým random ciferníkem.

V 30. 5. 2020 v 21:23, malbur napsal:

1. ucvaknout nožičky a přilepit oboustrannou páskou. Prodává se na to i speciální na hodinky, ale asi poslouží i nějaká tenká z hobbymarkétu.

2. na ebay je prodejce roytone, který vyrábí sandwich cifry. Jeden takový mám a na spodní vrstvě je jsou klasické nožičky. Možná by prodal samotnou spodní vrstvu, kterou můžeš cifr podlepit když ubrousíš nožičky.

3. staré sovětské ciferníky mi přišly o něco tlustější něž ty moderní a stejně se v pohodě vešly. Teoreticky by šlo zbrousit nožky na tom tvém ciferníku a podlepit nějakým random ciferníkem.

Děkuji za rady, víceméně jsem přemýšlel o tom samém...jen jsem se nechtěl zbytečně vydat slepými uličkami.

Abych tady furt nenadával, tak jsem dám taky jednu aktuální chlupatou...myslím, že se hodinky docela povedly. Dnes jsou poprvé venku.

20200602_132318 uprava.jpg

Děláš velmi výrazné modifikace, mně se to líbí.

Resp. tyto a ponorka jsou fajn, variantu v 090 pouzdře asi nezachrání ani rovný ciferník.

před 32 minutami, travex napsal:

Děláš velmi výrazné modifikace, mně se to líbí.

Resp. tyto a ponorka jsou fajn, variantu v 090 pouzdře asi nezachrání ani rovný ciferník.

Jj...vidím to taky tak, tuty a ponorka vyšly do puntíku přesně jak jsem si představoval....ale z těch pilotních jsem taky ňákej rozpačitej....v hlavě vypadaly líp :)

Leštěný 090 pouzdro s jednoduchou lunetou měli připomínat gondolu tryskového motoru, cifr a ručky jsou jasný a řemen měl odkazovat na anti-G obleky....ale prostě dohromady to ňák není ono.

Ještě jsem přihodím pár domácích fotek těch "racingových"....mám z nich opravdu radost.

20200602_165904.jpg

20200602_165242.jpg

20200602_165536.jpg

20200602_165142.jpg

Klasicky cccp komadiry maji jine dynko, mensi, a mozna i mensi roztec stezejek.

Sent from my iPhone using Tapatalk

GsHlCIz.png

5etter zneuctil lůno amfibismu.

dRnMruH.png