Jump to content

Recommended Posts

Tenhle systém mají klasický hranatý géčka a je to super. Dnes jsem je měl na ruce (sorry za OT fotku, amfibie mám v báglu jako náhradní).

WqLYCl8.png

• Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• travex

2243

• 5etter

1252

• morbo

740

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Byl tu dotaz na lumi, tak přidám pár fotek. Jakš takš se povedla jenom jedna, ostatní jsou samý odlesk. Ale tak pro představu by to mohlo stačit.

Romane, zadej si do gúglu Vostok Amphibia no date, přepni na obrázky, a můžeš začít shán?t

Vrtulník je výbornej a navíc ve skvělém pouzdře! Tohle se mi fakt libí.

Sypu si popel na hlavu. Teď jsem je po 4 dnech sundal a zjistil, že jsou tam vroubky zespoda řemínku, co zapadají do vroubků v tom bazmeku, co drží volný konec. Takže kecám, i když to funguje stejně. Ale na nějakým řemenu to stopro mám.

Akčnost fotky je umocněná tím, že jsem padl po pás do potoka s mobilem v kapse. Ušmudlaná čočka vykouzlí tu správnou atmosféru :)

V 26. 6. 2020 v 18:17, Roman-ZA napsal:

priatelia, tak sa k vam vraciam ;)

Vostok Neptune Amphibia Limited Edition Dive Watch 419/800 Boxed ...

zeby som na ne picol mesha alebo beads of rice? 

nie som si isty, ci by to pekne vyzeralo, ci uz s jednym alebo druhym. ak by som na 20mm meshi vystrihol krajne dieliky, tak by to bolo volne. pri 18mm meshi by zase presahoval kraj adaptera.   

Mám ich rád, dátum nenastavujem lebo na to nemam nervy, kludne by som bral ten istý ciferník bez čísiel ale bez dátumu
23e8c3ffc0a54f6f958f6f7287e426f4.jpg

Odoslané z SM-A600FN pomocou Tapatalku

před 41 minutami, Roman-ZA napsal:

nie som si isty, ci by to pekne vyzeralo, ci uz s jednym alebo druhym. ak by som na 20mm meshi vystrihol krajne dieliky, tak by to bolo volne. pri 18mm meshi by zase presahoval kraj adaptera.   

To je ten problém, když tam dáš 18mm tak to vyrobí zub mezi adaptérem a páskem. Minulý rok jsem koupil neptuny z druhé ruky (doslova) v kombinaci adaptér a originál 18mm mesh od meranoma. Nevypadalo to úplně špatně ale ten přechod mi trochu vadil. Nenašel jsem už lepší foto:

IMG_20190906_181424.jpg.07aec494e19aae6eaba9afec1ed41af0.jpgIMG_20190912_183901.jpg.e65075c376cb1e439b23b786808e568a.jpg

Ideální by bylo, kdyby ten adaptér vypadal takhle:

TB14fC4aiCYBuNkHFCcXXcHtVXa_!!0-item_pic.jpg.c97c6dfd450d1492d1be58d4f08519e0.jpg

před 3 hodinami, malbur napsal:

Ideální by bylo, kdyby ten adaptér vypadal takhle:

TB14fC4aiCYBuNkHFCcXXcHtVXa_!!0-item_pic.jpg.c97c6dfd450d1492d1be58d4f08519e0.jpg

len kde sa da taky mesh kupit? treba taktiez, aby mesh mal bezpocnostnu pracku ...

Nevím jak kucí s neptunama, ale já jsem si svoje amfibie vytunil kromě lunety od Meranoma obyčejným meshem od Číňana a pozor - bez adaptéru!

7df987324e8e675ff411fcdc35a303ac.jpg

před 5 hodinami, baratona napsal:

Chcel by som spraviť mierny tuning mojich Amfibií. Kde objednať napr. lunetu? Meranom aj Komandirskie mám už pozreté ... 

Mrkni na prvni odkaz v mem podpisu.

před 12 hodinami, 5etter napsal:

Nevím jak kucí s neptunama, ale já jsem si svoje amfibie vytunil kromě lunety od Meranoma obyčejným meshem od Číňana a pozor - bez adaptéru!

s normalnymi Amfibiami problem nie je, ale Neptuny tam maju toho pisulaka v strede a tam adapter mat musis. 

Edited by Roman-ZA