Jump to content

Recommended Posts

Voda, to je živel. 

RHo3nZi.png

• Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• travex

2243

• 5etter

1252

• morbo

740

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Byl tu dotaz na lumi, tak přidám pár fotek. Jakš takš se povedla jenom jedna, ostatní jsou samý odlesk. Ale tak pro představu by to mohlo stačit.

Romane, zadej si do gúglu Vostok Amphibia no date, přepni na obrázky, a můžeš začít shán?t

Vrtulník je výbornej a navíc ve skvělém pouzdře! Tohle se mi fakt libí.

Když tady dáváte skoro pořád takřka tovární hodinky, tak to tady zase drobet rozvířím další velmi výraznou(jak tu někdo říkal) modifikací...

20200811_153850.jpg

20200811_153950.jpg

20200811_154807.jpg

20200811_154855.jpg

20200811_154942.jpg

20200811_155023.jpg

20200811_155214.jpg

Tovární jezdec. 

GW6hEwk.png

Lysenkova víceklasá pšenice.

Někdo vyplnil léto tuněním, někdo vyřezávaním medvěda a honěním kuličky, no a já čekáním na 670919. Původně jsem chtěl klasického potápeče ve 420 pouzdře, ale 5etter mě napomenul, že ty nosí morbo a prý to nejde.

Pvní dojem: v Čistopoli začali šetřit na rakvích, žádná zlatá, jen obyčejná černá truhla.

DeliriousMassiveBluefish-small.gif

hMGlEz6.png

Jsou to moje první amfibie s 20mm pouzdrem a celkově je to díky lunetě taková trochu lesklejší záležitost. Taky mám radost z větších lumi bodů, tady mi bábuška při nanášení dopřála porci.

04zeoTr.png

h1jC5TJ.png

w0KiRkZ.png

OppHbPo.png

Naštěstí mám všechny staré rakve schované, ale počkám, až se cena vyšponuje. 

Krásný dobrý den všem, tento týden mi snad pošťák doručí 710ky z Meranomu, snad už je tentokrát neprodám.

Mám v plánu na nich spáchat "brush mod"..

No a teď jsem se na jutubech dozvěděl, že prej u Amfibií může snadno zreznout (ale co hůř, údajně snad i zkorodovat!) závit u korunky. A že se to vysktuje zejména u nových modelů, které mají nerez lunety a korunky. Moc se v tom nevyznám, ale v komentářích lidi radili, že se tomu dá předejít tím, že se ten závit (či co) namaže nějakým silikonovým mazadlem a pak se to nestane.

Jak říkám, vůbec tomu nerozumím, ale máte s tímto někdo zkušenosti? Případně co dělat, aby to nezrezlo? Měl jsem úmysl z nich udělat hodinky do vody, takže bych je potřeboval funkční/vodotěsné 🙂

Děkuji