Jump to content

Recommended Posts

No já jsem tu samozřejmě zkoušel hledat a něco jsem od něj našel, ale nějak nevím, jak to dopadlo a jestli z toho plynulo nějaké ponaučení... Tak se právě chci zeptat, jestli je něco, co můžu udělat hned jak mi přijdou, abych předešel průšvihu...

• Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• travex

2243

• 5etter

1252

• morbo

740

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Byl tu dotaz na lumi, tak přidám pár fotek. Jakš takš se povedla jenom jedna, ostatní jsou samý odlesk. Ale tak pro představu by to mohlo stačit.

Romane, zadej si do gúglu Vostok Amphibia no date, přepni na obrázky, a můžeš začít shán?t

Vrtulník je výbornej a navíc ve skvělém pouzdře! Tohle se mi fakt libí.

Jsem je hned co přišly vzal do vody.

FsFB3fK.png

Po šupleře jsem sáhnul vyloženě pudově. Tady se úročí roky tréninku. 

Zdar páni. V poslednej dobe mi trochu blbnú 420ky. Keď po nastavení času zatlačím korunku a chcem ju zaskrutkovať, tak sa hriadeľ celkom nezatlačí a po pár závitoch mi prenastaví čas dozadu. Jak tlačím, tak tlačím, vždy sa mi čas posunie. Neviete čo s tým? Zo začiatku to tuším nerobilo.

před 6 hodinami, Mr. Igelit napsal:

No a teď jsem se na jutubech dozvěděl, že prej u Amfibií může snadno zreznout (ale co hůř, údajně snad i zkorodovat!) závit u korunky. A že se to vysktuje zejména u nových modelů, které mají nerez lunety a korunky. Moc se v tom nevyznám, ale v komentářích lidi radili, že se tomu dá předejít tím, že se ten závit (či co) namaže nějakým silikonovým mazadlem a pak se to nestane.

Hm, zajímavý. S těma novejma teda, pravda, zkušenost nemám, tak asi moc neporadím, ale je fakt, že když se u těch starejch trošku povolí závit, tak to pak vypadá zhruba nějak takhle. Měl jsem za to, že to je standard.

IMG_3544.thumb.JPG.9af1c1491b719071372b8780c8b32c6f.JPG

před 6 hodinami, Mr. Igelit napsal:

No já jsem tu samozřejmě zkoušel hledat a něco jsem od něj našel, ale nějak nevím, jak to dopadlo a jestli z toho plynulo nějaké ponaučení... Tak se právě chci zeptat, jestli je něco, co můžu udělat hned jak mi přijdou, abych předešel průšvihu...

Důležitý je nejezdit k Černýmu moři...

Tímto bych se chtěl omluvit za svůj předchozí příspěvek. Na černých mořích samozřejmě záleží stejně jako na bílých mořích, azurových mořích, mrtvých mořích, živých mořích, nebo jakýkoliv jiných zasraných mořích. 

Nadmořská výška je pouze zeměpisný konstrukt.

Dozvěděl jsem se sice pendrek, ale s tím jsem tak trochu počítal 🙂

No nic, dneska už jsou "na doručení", tak se těším.. Oproti výhružkám, že doprava kvůli cováku potrvá 3 měsíce, to zabralo ani ne 3 týdny.

Dcera mi totiž včera povolila vstup do bazénu a potřebuji spolehlivé hodinky do hloubky. A nechce se mi tam tahat svoje hodobožový SKX, který budou mít za chvíli hodnotu nemovitosti v Praze...

6wpHyUg.jpg

Jinak jsem se dočetl, že se to stává hlavně hodně se potícím individuím, tak snad to nebude můj případ. Taky předpokládám, že kdyby bylo pravidlem, že Amfibie do půl roka zareznou, bylo by to tu lépe popsáno - byť se to stává u modelů 2018 a výš. Jen mě zaujalo to s tím promazáním závitu, ale nějak se potom bojím té vodotěsnosti.. Jo a dokoupení SS korunky z Meranomu prej nepomůže, protože má taky titanový vnitřek a stejně může dojít ke korozi.

Je to stejně padlé na hlavu, stará dobrá korunka žádné problémy neměla.

B8xyRqh.gif

Tak vážení - provedl jsem "brush mod" na vrchu pouzdra a na lunetě a musim říct, že docela jako jó...

A další věc, co mě potěšila - za 24 hodin udělaly přesně 0s. Až mě to děsí. Třičtvrtě roku jsem teď nosil svoje malé SKX, které dělaly asi půl sekundy do plusu (takže jsem seřizoval jen v měsících, co mají 30 a méně dnů) a teď tohle...

Neskutečný, co člověk dostane v podstatě za pár stovek.

Čekání na gumu jsem si zpříjemnil zkouškou původního tahu a musím konstatovat, že na tahu by nevypadaly vůbec špatně. Vážně uvažuju o tom, že z Meranomu pořídím ten oyster s padnoucími koncovkami, přebrousím ho (protože leštěné střední dílky mě nevzrušujou) a budu mít v podstatě Rolex...

bSV5vM7.jpg

Budoucí kůru houbičkou jsem zvažoval už při koupi. Dám tomu ještě čas.

k5ITYNe.png

j03A8d7.png