Jump to content

Recommended Posts

Hej bando, rychlej dotaz než jí objednám z meranomu....neválí se doma někomu luneta 01k3? Koupím nebo případně vyměním za 01k2. Snad tim nic neporušuji, jestli jo, tak prosím za odpuštění...

https://meranom.com/en/amphibian-classic/spare-parts/bezels/vostok-watch-clean-bezel-01k3.html
https://meranom.com/en/amphibian-classic/spare-parts/bezels/vostok-watch-clean-bezel-01k2.html

• Replies 12.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• travex

2243

• 5etter

1252

• morbo

740

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Byl tu dotaz na lumi, tak přidám pár fotek. Jakš takš se povedla jenom jedna, ostatní jsou samý odlesk. Ale tak pro představu by to mohlo stačit.

Romane, zadej si do gúglu Vostok Amphibia no date, přepni na obrázky, a můžeš začít shán?t

Vrtulník je výbornej a navíc ve skvělém pouzdře! Tohle se mi fakt libí.

Budu jim říkat "morbovky" na jeho počest (ačkoliv jsem si vědom toho, že toto označení platilo pro gumu, já to budu pro osobní účely používat pro lunetu).

Ještě jednou díky!

8sn8kif.jpg.

(Už mám na cestě jen 6 zásilek)

Tak jak jsem na Scuba Dude měl kliku (-4s denně), tak morbovky udělaly + minutu a půl. No nic, šmatat do nich nebudu, včera jsem je tak pěkně utáh..

Budu to brát jako daň za jejich krásu 🙂

Amfičundr 2020, druhý ročník již tradičního putovního srazu amfibistů-vandráků, je minulostí.

V plné sestavě na lávce přes řeku Svratku

X2vx2lz.png

V pátek jsme ale vyráželi ve čtyřech. Po lehkém obědě a vysypání hodinek na stůl k údivu všech přihlížejících hostů vesnické hospody (viz předchozí Xenomorfova fotka), jsme se vydali do skal.

deuOSWO.png

Někteří raději zůstali dole...

A7bbE5Y.png

...odvážlivci si troufli až na vrchol.

7cVmYF2.png

Dvakrát jsme si vyhodili z kopýtka a dopřáli si vynikající krkovici s kyselým zelím a sekanou s bramborovou kaší. Jinak jsme se živili paštikama, uherákem a sběrem malin, ostružin, borůvek a jeřabin. 

1sUWR2g.png

Při každé příležitosti jsme si poměřovali hodinky.

lmJgZfd.png

Samozřejmě i během putování bylo třeba neustále kontrolovat čas.

V8Vl0iI.png

Bohužel v sobotu večer se několik slabších členů posralo a odjeli domů k manželkám, papučím a povlečeným peřinám. Loučení bylo dojemné.

orLwdNz.png

Zůstalo jen nejtvrdší jádro, které se po odpadnutí měkkejsů muselo poprat s nečekaně zvýšeným přídělem frndžalice na hlavu. K večernímu posezení za svitu tritiových trubic jsme využili rozestavěného srubu.

ePvLG3B.png

Nedělní ráno bylo mlhavé.

Ff6xwvU.png

Posnídali jsme zbytek bábovky od paní 5etterové a vyrazili na poslední etapu.

Wg33xDs.png

Za mě to bylo top!

WJLKqjF.png

Tak zdar, volové :)

lBpjkLA.png