Jump to content
travex

Vostok Amphibia

Recommended Posts

Vcera jsem slozil zkousku z dospelosti. Otevrel jsem dvoje amfibie a pak maturoval u nasazovani korunky. Nastesti diky tomuto vlaknu a znalosti ruske mentality se mi uspesne korunky podarily nasadit. Stacilo si vzit ty spravne nastroje jako je kladivo (bouraci) a kleste (stipaci).
Byl to pro me prvni krok k sestaveni hodinek dle vlastniho prani. Dalsi budou nasledovat az dorazi zbytek dilu.
Rikal jsem si, ze to, co mi zbylo venuju mistni komunite a proto pisu sem driv, nez to mrsknu mezi luzu, co sbira Rolex a podobne louendy.

Zbyly mi hodinky v pouzdre 120 a cifernikem 485. Strojek 2416b sel asi 25s do plusu, tak jsem ho jeste vcera adjustoval. Jak jde ted zatim nevim a odhaleni tajemstvi bych nechal na novem majiteli.

6d077aba8459fa1e9b9eb2afe87bf615.jpg

Dal bych rad udal 170864. Ty jsem teda neotviral, zustaly tak jak jsou. Chtel jsem zkusit to 170 pouzdro. Ted vim, ze budu shanet tu modrou verzi s 24h ruckou. Hodinky jsou super vcetne te origo gumy. Baleni komplet.

0c03bca1495e8e3d2bad82af7dba562c.plist

Dejte mi vedet kdyby je nekdo uzivil, urcite se domluvime.

A pro ty z vas, kdo nemaji chronomag kalendar, tak jeste prikladam fotku na pokochani pro tento tyden :)

6c436118335ceac78e6493262bfd6c62.jpg

před 47 minutami, AndyAaron napsal:

Vcera jsem slozil zkousku z dospelosti. Otevrel jsem dvoje amfibie a pak maturoval u nasazovani korunky. Nastesti diky tomuto vlaknu a znalosti ruske mentality se mi uspesne korunky podarily nasadit. Stacilo si vzit ty spravne nastroje jako je kladivo (bouraci) a kleste (stipaci).
Byl to pro me prvni krok k sestaveni hodinek dle vlastniho prani. Dalsi budou nasledovat az dorazi zbytek dilu.
Rikal jsem si, ze to, co mi zbylo venuju mistni komunite a proto pisu sem driv, nez to mrsknu mezi luzu, co sbira Rolex a podobne louendy.

Zbyly mi hodinky v pouzdre 120 a cifernikem 485. Strojek 2416b sel asi 25s do plusu, tak jsem ho jeste vcera adjustoval. Jak jde ted zatim nevim a odhaleni tajemstvi bych nechal na novem majiteli.

6d077aba8459fa1e9b9eb2afe87bf615.jpg

Dal bych rad udal 170864. Ty jsem teda neotviral, zustaly tak jak jsou. Chtel jsem zkusit to 170 pouzdro. Ted vim, ze budu shanet tu modrou verzi s 24h ruckou. Hodinky jsou super vcetne te origo gumy. Baleni komplet.

0c03bca1495e8e3d2bad82af7dba562c.plist

Dejte mi vedet kdyby je nekdo uzivil, urcite se domluvime.

A pro ty z vas, kdo nemaji chronomag kalendar, tak jeste prikladam fotku na pokochani pro tento tyden :)

6c436118335ceac78e6493262bfd6c62.jpg

kolik za ty 170 měl bych zájem.. jo ty modré taky sleduji,ale nejsouuu....

Edited by beginner

jinak kalendář pěknýýýý... a na rok 2021 dělá objednávky kdo?

Edited by beginner

jinak kalendář pěknýýýý... a na rok 2021 dělá objednávky kdo?

Farkyostrava. Informace najdeš ve vlákně s limitkama.

Na 'rusa' to vypadá fakt dobře, měl bych ale strach zda si zrona nepořídím kus, který se zrovna nepovedl, ale třeba se pletu ... Teda alespoň u ruských brokovnic Baikal to tak je, když se poštěstí tak je to supr mašina ... ale právě kůli tomu riziku člověk zvolí raději Remington :)

Supr názor - ten je dneska populární, toho se drž 👍 Takže teď je široko daleko jasný, že jedinýmu komu se něco nepovede je 'rus' . Dobře si opatruj své finance před rusem, zvlášť když jde o takový velký peníze, jako je cena Amfibie 😉

V 3. 10. 2020 v 14:30, 5etter napsal:

Tímto považuji letošní sezónu za zahájenou.

My letci máme ocelové ptáky.

PrcLwCV.png

ImCJkF4.png

pZxwh8I.png

Nevím, jakýho máš ptáka, ale já mám novýho draka. 

IMG_20201021_165143-01.png.3b54a4bec40434e2a74800689328f067.png

Celá letka v akci v těsné blízkosti základny protivzdušné obrany města Brna

IMG_20201021_170451-01.png.c49263a96a63c268b83789f8aef16040.png

ved ti pise, ze oceloveho :D 

V 20. 10. 2020 v 18:07, tominius napsal:

Na 'rusa' to vypadá fakt dobře, měl bych ale strach zda si zrona nepořídím kus, který se zrovna nepovedl, ale třeba se pletu ... Teda alespoň u ruských brokovnic Baikal to tak je, když se poštěstí tak je to supr mašina ... ale právě kůli tomu riziku člověk zvolí raději Remington :)

zdarec. spočítej si kolik ty hodinky stojí. základní modely za 1200 kč v automatu a ty lepší za 3000 kč. srandovní. u nás si můžeš koupit za to quartzky a značky bemtime , jvd. a servis a dodání suprové. a můžeš reklamovat, i když posílat zpět do ruska jsem nezkoušel a doufám, že nebudu muset. jo a když to bereš přes zbraně, tak si kup špagina ppš 43 nebo ak 47. 🙂

Máš recht. 

tenor.gif?itemid=15843734

Vh9Y5DF.png

Nevím, jestli s tím tady uspěju, bo co se dívám, tak tu skoro nikdo nemá datumovku, ale zbývá mi tu celkem pěkný cifr vč. ruček, tak kdyby měl někdo zájem, příp. mu ho i vyměním. A nebo ještě pokud se někomu váli v šupleti  amfi v jetém stavu, nebo jen pouzdro s kalibrem, tak to bych taky bral, pokud bude za rozumnou cenu. Bo mě se ten cifr velice líbí, a tak bych ho použil do svých příp. second hodinek. Když tak do SZ, dík.

chronomag4.thumb.jpg.9e430a658aa147252df01f859e628fc9.jpg 

velmi pekne. to je nejaky mod?