Jump to content

Recommended Posts

• Replies 12.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• travex

2195

• 5etter

1235

• morbo

718

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Byl tu dotaz na lumi, tak přidám pár fotek. Jakš takš se povedla jenom jedna, ostatní jsou samý odlesk. Ale tak pro představu by to mohlo stačit.

Romane, zadej si do gúglu Vostok Amphibia no date, přepni na obrázky, a můžeš začít shán?t

Vrtulník je výbornej a navíc ve skvělém pouzdře! Tohle se mi fakt libí.

Jo a málem jsem vás ochudil o takovou pěknou scenérii. To člověka úplně dojme. 

Rl3rJOB.png

Takže kovový tah dorazil ani ne za měsíc. Docela mě to překvapilo. Teď jsem to nahodil a myslím že to nevypadá zle. Jen na to nesmím koukat na přímém slunky jinak mi ten lesk vypálí oči. 😁

FC393FBE-7448-48D0-8AA4-509540AEED50.jpeg

Stejně jako morbo jsem si všimnul, že poslední dobou je už celkem dost vajec zase bílých. Docela se mi to líbí, ale počkáme, co na to řekne hlavní slepičář.

Hádám, že se dnes budou u Morbů k večeři podávat volská oka.
908c467df167a07c66631a37c37f22da.jpg

Je to jednoduché. Bílá slepice - bílé vejce, žlutá slepice - žluté vejce. Černá slepice nejvíc gdáká, ale nenese, pokud nepočítám občas nějakej záprdek.

V 30. 10. 2020 v 19:56, 5etter napsal:

Zatím největší frajeřina bylo poslat amfibie na reklamaci. Zaplatit na poště dvě kila za balíček do Ruska a pak čtvrt roku čekat. Kolik z vás by si trouflo, co?

Ahoj, jak dlouho to trvalo než ti dali z meranomu vědět že jim hodinky k reklamaci dorazili? Normálně na webu v reklamaci nebo ještě nějak jinak? Už je to měsíc a půl a začínám si ten adrenalin užívat (smířil jsem se že už je možná nikdy neuvidím)

Komunikoval jsem s ním mejlem. Jestli potvrdil přijetí, už si nepamatuju, asi jo, ale když se dva měsíce nic nedělo, tak jsem se připomněl. A hned: "Jo, zrovna dneska jsme to dokončili, zítra odesíláme." A opravdu druhý den odeslal. No prostě to tam dva měsíce leželo zapomenutý a když jsem mu to připomněl, tak to poslal default_smile.gif
Měl jsem nakřivo vyvrtaný díry pro stěžejky, takže to řešila výměna pouzdra.