Jump to content

Recommended Posts

• Replies 12.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• travex

2195

• 5etter

1235

• morbo

718

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Byl tu dotaz na lumi, tak přidám pár fotek. Jakš takš se povedla jenom jedna, ostatní jsou samý odlesk. Ale tak pro představu by to mohlo stačit.

Romane, zadej si do gúglu Vostok Amphibia no date, přepni na obrázky, a můžeš začít shán?t

Vrtulník je výbornej a navíc ve skvělém pouzdře! Tohle se mi fakt libí.

Mam rozdelany jeden mod. Jeste to neni hotove, tak to zatim nebudu ukazovat. Ale premyslel jsem co za chujovinu jsem jeste nemel. A ejhle, 090 pouzdro :)
Prisly na peknem tahu, ale na jeho zkraceni jsem kratkej. Tak jsem ladil, az jsem to odladil :D
6bbb0c698ba8c49dd38778efe435a27b.jpg

27e0edcdab73583df7d8591d0465c622.jpg

před 19 hodinami, lub napsal:

Naděl si k Ježíšku nějakou pěknou lunetu.

Tato originální se mi teda celkem líbí, kromě toho lunety na amfibie nosí Děda Mráz. 

e3L1K3S.png

@AndyAaron Andy, paní morbová, když ji občas otravuju s nějakejma hodinkama, tak někdy používá takový zvláštní termín: "dědkovský hodinky". Jsem jí dycky říkal že tomu nerozumí a vlastně jsem nikdy moc nechápal, co tím jako myslí. Doufám, že se na mě nebudeš zlobit, ale tyhle 090ky jí ukazovat nebudu.

Zlobit se samozrejme nebudu. Ja jen, ze tohle pouzdro se mi vzdycky brutalne nelibilo, ale mel jsem v ruce ty 5etterovy 090ky a fakt to ma neco do sebe. Jak se rika, jsou tak hnusne, az jsou skvele. V techto treba vubec nic dedkovskeho nevidim. Uznavam ale, ze nejsem objektivni. To je jak kdyz mas sex n jednu noc s fakt tlustou holkou a pak se to snazis si nejak obhajit ;)

Zlobit se samozrejme nebudu. Ja jen, ze tohle pouzdro se mi vzdycky brutalne nelibilo, ale mel jsem v ruce ty 5etterovy 090ky a fakt to ma neco do sebe. Jak se rika, jsou tak hnusne, az jsou skvele. V techto treba vubec nic dedkovskeho nevidim. Uznavam ale, ze nejsem objektivni. To je jak kdyz mas sex n jednu noc s fakt tlustou holkou a pak se to snazis si nejak obhajit default_wink.gif
Mně se to 090 pouzdro zdá echt rusky hnusný a tím je právě zajímavý.
Ale ten řemen se k tomu tvaru pouzdra bez noh fakt nehodí. To chce tah nebo zkusit nějaký mesh.
A věř mi, že po čtyřicítce už si nic chlap obhajovat nemusí, ani tlustou holku.
Ty musíš ještě nějaký rok vydržet.

[mention]Marcus [/mention] Ja jsem samozrejme mesh zkousel. Mam bohuzel akorat lesklej a ten se k tomu matnemu pouzdru nehodil. Origo tah k nim je peknej, ale nejsem technicky schopnej ho zkratit. Na gume se mi to nelibilo, na hadru jsem je nechtel a tahle hnedocerveno zbarvena kuze se mi na nich libi, tak jsem to zatim nechal.

před 1 hodinou, morbo napsal:

@AndyAaron Andy, paní morbová, když ji občas otravuju s nějakejma hodinkama, tak někdy používá takový zvláštní termín: "dědkovský hodinky". Jsem jí dycky říkal že tomu nerozumí a vlastně jsem nikdy moc nechápal, co tím jako myslí. Doufám, že se na mě nebudeš zlobit, ale tyhle 090ky jí ukazovat nebudu.

Co jake dedkovske?? Suprovni

IMG_20201122_194756.jpg