Jump to content

Recommended Posts

ja ti neviem, chalan, ked ich nenosis, tak niekomu mozu robit radost. 

ja tie moje Neptuny mam v predaji, ale ich stale nosim. su super - plasticke indexy, super stukturovany cifernik a jeho neobvykla farba. jedine minus je to, ze je tam zle uchytenie naramku, ale to si dam vymenit u hodinara, ak chcem. 

• Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• travex

2263

• 5etter

1258

• morbo

748

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Byl tu dotaz na lumi, tak přidám pár fotek. Jakš takš se povedla jenom jedna, ostatní jsou samý odlesk. Ale tak pro představu by to mohlo stačit.

Romane, zadej si do gúglu Vostok Amphibia no date, přepni na obrázky, a můžeš začít shán?t

Vrtulník je výbornej a navíc ve skvělém pouzdře! Tohle se mi fakt libí.

To jsou dycky takový ty hnutí mysli. Mám to zhruba kvartálně, že něco nosím, pak zase něco jiného, to předtím zavrhnu a pak se k tomu vracím. Už se mi to parkrát vymstilo, že jsem něco pustil, a pak mě to mrzelo. A k těmhle už mám docela vztah, no. Navíc s těma 150 tvořej takovou pěknou dvojici..

Možná - nechci to zakřiknout - u mě zase nastává to pravé amfibijí období.

IMG_20210101_151639.jpg.ff5f78600f31ade5e1bd0950ba88e58b.jpg

před 4 minutami, mikymik napsal:

Lube, jestli se zastavují, jak to dělaly ty 5etterovy, tak je rozhodně prodej. Jinak si je nech.

V učebnicích ekonomie známo jako Business model 5etter, jak to začne haprovat, pořádně osolit a s nějakou pohádkou prodat Xenovi.

před 2 hodinami, morbo napsal:

No radši změňme téma, než sem vlítne 5etter. Včera byl Silvestr, jak ho znám, tak hrubým odhadem máme ještě tak dva dny.

Dnešní náladovka.

Dva dny sedi, ale je to doba nutna pro zhojeni popalenych 5etterovych rohovek silnym cinskym stronciotritiem ;)

A pekne jablicko.

ja pracujem hlavne pre blaho svojho uctu :D 

aj ked musim podotknut, ze ja nemam zamestnanie, ja mam poslanie ;) 

Ahoj, posledni tyden pozoruji nemilou vec - amfibie nosim porad stejne, posledni mesice sly treba -30sec/den, ale ted co to pozoruji tak za posledni 2 dny udelaly 8minut do minusu 😕 a hlavni otazka - myslite ze to opravi adjustace o povrch stolu, nebo mam pocitat s navstevou odbornika? :D