Jump to content

Recommended Posts

• Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• travex

2259

• 5etter

1257

• morbo

748

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Byl tu dotaz na lumi, tak přidám pár fotek. Jakš takš se povedla jenom jedna, ostatní jsou samý odlesk. Ale tak pro představu by to mohlo stačit.

Romane, zadej si do gúglu Vostok Amphibia no date, přepni na obrázky, a můžeš začít shán?t

Vrtulník je výbornej a navíc ve skvělém pouzdře! Tohle se mi fakt libí.

se smečkou na sněhu. bylo nádherně, až jako úplně nezvykle. na takovou zimní pohádku jsem už ani nevěřil.

IMG_20210109_154129U.jpg.615b1ce1d94ae62f0c872f263eb5dd25.jpg

IMG_20210109_152830U.jpg.437f3bd87e7255765ba1a26df4cd3a74.jpg

IMG_20210109_153130U.jpg.d58d4ede98178901643b1c1172060dcf.jpg

IMG_20210109_155419U.jpg.4fa91cf3fb75384933303fc085407e1f.jpg

IMG_20210109_154124U.jpg.ce096eb19455bc26bb2cfb7025818d42.jpg

Edited by lub

Lube, kdyby ses jich chtěl zbavit a místo toho si pořídit nějaký kvarcový mrdky, tak se ozvi. Nikde jsem je neviděl už dlouho skladem. Sice jsem si dal novoroční předsevzetí, že tento rok nebudu kupovat žádný hodinky, ale... :)

jsem na vážkách ohledně prodeje těch druhých (420) - zrovna teď jsem jim vyleštil sklíčko pomocí pasty na zuby, leštidla na autokastli a hadru na podlahu a je skoro jako nový.

tyhle stopadesátky jsem odhodlán nechat si do smrti smrťoucí.

Sněhu jak v Popelce. 

8WfHGHo.png

Ještě vám sem dám toto, ale 5etter mě určitě hned sprdne, že to mám moc na střed. On je na to pes. 

JNMH0NP.png

Edited by travex

Řekněte mi někdo, že vůbec nepotřebuju další amfibie. Nechci je, nemůžu chtít! Ale sakra, už dřív jsem je jako snad jediné možné další vážně bral v potaz, a teď jsem se do nich znova zakoukal. Noa ještě když si k nim představim pepsi lunetu a hnědou kůži nebo šedej hadr.. Obecně poslední dobou žeru cifr 3-6-9-12, přijde mi to takový sympaticky přehledný.

https://soviet.market/catalog/amphibian_090/vostok_amphibian_090346.html?pid=123004

Jestli si vzpomínáš, měl jsem je s černým ciferníkem v pouzdře 150. Takto umístěná datumovka se mi nikdy nelíbila, což jsem si při nošení těchto hodinek ověřil.

před 2 hodinami, mikymik napsal:

Také ještě o nějakém nákupu uvažuji. Ale rozhodně bez data ;) Cena je to ovšem lákavá...

bez data ani ránu. dost na tom, že amfibiím chybí den v týdnu. to mě mrzí moc, páč jinak by neměly jedinou chybu. o cenu mi ani nejde, ale tenhle obchod má nejvíc variant, snad všechny, co je možný zkombinovat :)

před 2 hodinami, 5etter napsal:

Jestli si vzpomínáš, měl jsem je s černým ciferníkem v pouzdře 150. Takto umístěná datumovka se mi nikdy nelíbila, což jsem si při nošení těchto hodinek ověřil.

mně se na tom líbí ta modrá, myslím, že ty vlnky ožijí za různého světla. datumka neva, naopak vynikne souměrnost tohodle cifru.

no, musím něco udělat s malými 420 a pak se uvidí. devadesátkový pouzdro jsem měl a ten tvar mě opět volá :) . jako základ pro úpravy broušením bude ideální :D

před 35 minutami, lub napsal:

bez data ani ránu. dost na tom, že amfibiím chybí den v týdnu...

Komplikaci den jsem v době předkovidové nechápal, teď bych tam potřeboval možná i měsíc. Na druhou stranu mechanické hodinky nenosíme proto, abychom věděli, kolik je hodin, natož jaký je den...

edit: 1234 příspěvků - to je pěkné číslo

edit2: a 5etter má 1233 příspěvků v tomto vláknu, což je o jeden míň :)

Edited by mikymik

junaci, nemate niekto tuto hladku lunetu - 01k2?

AmphibianCleanBezel06-1800x1800.jpg.webp

nechce sa mi cakat 2 mesiace, kym sa dotrepe od Velkeho brata. 

V 10. 1. 2021 v 19:41, lub napsal:

Řekněte mi někdo, že vůbec nepotřebuju další amfibie. Nechci je, nemůžu chtít! Ale sakra, už dřív jsem je jako snad jediné možné další vážně bral v potaz, a teď jsem se do nich znova zakoukal. Noa ještě když si k nim představim pepsi lunetu a hnědou kůži nebo šedej hadr.. Obecně poslední dobou žeru cifr 3-6-9-12, přijde mi to takový sympaticky přehledný.

https://soviet.market/catalog/amphibian_090/vostok_amphibian_090346.html?pid=123004

kluci, co mi to děláte? !!!🤪🙈 To je fakt výběr nepřeberný, budu v tom ležet celé dny. Že bych byl obchodu komandirskie nevěrný?