Jump to content

Recommended Posts

• Replies 13k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• travex

2274

• 5etter

1268

• morbo

749

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Byl tu dotaz na lumi, tak přidám pár fotek. Jakš takš se povedla jenom jedna, ostatní jsou samý odlesk. Ale tak pro představu by to mohlo stačit.

Romane, zadej si do gúglu Vostok Amphibia no date, přepni na obrázky, a můžeš začít shán?t

Vrtulník je výbornej a navíc ve skvělém pouzdře! Tohle se mi fakt libí.

pěkná fotka, miky.

nebudete někdo dělat objedávku na meranomu? potřeboval bych jen jednu bezelku a nevim, jak je to teď s poštovnym.

tak mně o to čekání nejde, naopak, čím dýl to de, tím dýl se člověk těší, žejo.

ale na tohle nervy ani čas nemám, můžete pokračovat:

1199068245_Vstiek1.thumb.JPG.ac2bd8c32d5ea25fc61c21555e72c56e.JPG

Zdravím, převelice dlouho jsem tu nebyl, měl jsem za to, že mě to hodinkový blbnutí už pustilo. Jenže nevím jak se to stalo, ale objednal jsem si u Meranoma jedny amfibie... Po měsíci dorazili a já se divím, co se za těch deset let od minulé objednávky změnilo. Na samotných hodinkách nic, ta určitě lepší kvalita není na první pohled vidět, ale ten tah, plné články, žádný skládaný plech a podivný zapínání bez viditelné spony.  Nevím jestli se mi to líbí, hlavně nejde štelovat délka, jen vyhozením článku a to je buď málo, nebo moc. Na webu jsem to nikde nenašel a na obrázku když jsem objednával byl plech.  Rychlo foto mobilem.

IMG_20210311_164436.jpg

IMG_20210311_164415.jpg