Jump to content

Recommended Posts

• Replies 13k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• travex

2274

• 5etter

1268

• morbo

749

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Byl tu dotaz na lumi, tak přidám pár fotek. Jakš takš se povedla jenom jedna, ostatní jsou samý odlesk. Ale tak pro představu by to mohlo stačit.

Romane, zadej si do gúglu Vostok Amphibia no date, přepni na obrázky, a můžeš začít shán?t

Vrtulník je výbornej a navíc ve skvělém pouzdře! Tohle se mi fakt libí.

Na moju tlapu sú krpate. Aspoň 5x som už mal nejaké neptúny v košíku...

Aká je tá origo spona? Na obrázkoch vyzerá lepšie ako tie čo dávajú k ostatným amfibiam.

Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk

Škoda že ich nedávajú aj na ostatné ťahy. Držím palce pri predaji teda. Keby som nebol prasa, už by mi hovorili nejaké neptúny pane...

Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk

Vdaka, ja si ich ale asi necham, predaj silit nebudem. Teraz su podla mojeho gusta. 

snad by si nechcel take skarede hodinky, ktore ma kazda celevrita, ci? :D 

Dobrý den, ahoj vsichni.

vicemene ze zvedavosti jsem si poridil hodinky Komandikrskie. Libi se mi, jsem spokojeny, jdou presne, jsou na rucni natah.

Ale nevim co to je za model a z jake doby.. Dokazete poradit?

Predem diky.

obrazek.thumb.png.8b69fa9f5b9b796dd6cb10d781404270.png

obrazek.thumb.png.0f18f424d59cda62b18cd590a14ae6f2.png

Ciferník CCCP, dýnko taky CCCP ale z amfibií, pouzdro, matka dýnka a korunka vypadá taky na amfibie, tipuju to na skládačku, ale ať se vyjádří nějaký znalec, já komandirskie nemám, tak jen hádám.

Podíval jsem se na e-bay, komandirskie 70-80 léta a takový kousky s ciferníkem komandirskie a dýnkem amphibia se tam vyskytují. Korunky mají všelijaké, i takové jako máš ty.  Pouzdro na tvých fotkách vypadá jako s ošoupaným chromem a vykukujícím bronzem, což by CCCP mohlo být. Otázka je, dají se prohazovat strojky komandirskych do pouzder amphibií? Jde namontovat do pouzdra komandirských dýnko amphibií?  Vyráběla se taková kombinace jako má Pepa Holanec na fotkách? Kdo prosím ví?