Jump to content

Vostok Amphibia

travex
 Share

Recommended Posts

Poslušne hlásim zrušenie ponoru - zobudil som sa s plným frňákom v deň ponoru a zvyšok dovolenky som nejaký nachcípaný...chaloši čo tomu šéfujú ma poslali domov, že nech sa vrátim zdravý, takže 2022

Tiež hlásim, že endlinky k mojej 150 sú vyrobené z alobalu či čo...

Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk

ono to ale asi nebude mat nic spolocne s hodinkami, este ked tam teda je ta raketa :D

"Vostok bola nosná raketa odvodená zo sovietskej balistickej rakety R-7 a navrhnutá pre pilotované lety programu Vostok, ale neskôr používaná aj na vynesenie umelých družíc. Pri prvých troch letoch družíc Sputnik 1-3 bol použitý variant dvojstupňovej rakety Vostok označený ako Sputnik."

před 4 minutami, DrSlamastika napsal:

ono to ale asi nebude mat nic spolocne s hodinkami, este ked tam teda je ta raketa :D

"Vostok bola nosná raketa odvodená zo sovietskej balistickej rakety R-7 a navrhnutá pre pilotované lety programu Vostok, ale neskôr používaná aj na vynesenie umelých družíc. Pri prvých troch letoch družíc Sputnik 1-3 bol použitý variant dvojstupňovej rakety Vostok označený ako Sputnik."

jj, Koroljov a jeho práce...

Tak to mě mrzí ten znemožněný ponor A co je s  náramkem? Ne, že by Vostokáckej tah byl nevím jaká hitparáda, ale zas až tak špatnej přeci jenom taky není
Bol som teraz trocha na cestách, nemal som ich u seba aby som to nafotil.

Ale v princípe, tie ohýbané end linky sa začali nejak ohýbať

Už z meranomu prišli čaptavo tvarované, ale toto je prieser - Dimitri to má u prdele, hrá mŕtveho brouka2b566adbd0f8d17b67748f4dc2cc552a.jpg

Sent from my XQ-AS52 using Tapatalk

Hrát mrtvého brouka je Dimitriho oblíbená strategie. Jeho customer service je nejhorší, co jsem v rámci nákupu hodinek zažil, vlastně žádný není :D A čert vem Amfibije za pár drobných, ale stejný přístup měl i u jeho vlastního microbrandu Buyalov za trochu jiné peníze..

Mne Dmitrij tiež zpackal objednávku a doteraz som sa nedozvedel co bolo vo veci. Poslal mi Amfibie 160tky, v inej farbe, ako tu co som chcel a to co poslal mal na stránke keď som to kupoval uvedené ako vypredané. Našťastie som to aj tak menil komplet, tak vo finale mi to bolo jedno.

Ale včera som skúsil nahodiť kozku keď už je teda ta jeseň a ochladilo sa.

20210928_211715.jpg

20210928_211737.jpg

20210928_211652.jpg

Na tý kůži se mi náhodou taky moc líbily. Já sem, dle odborných rad na ruský strojky, svý bronzáky cca 3 měsíce intenzivně dennodenně ponosil a pak na měsíc odložil do šuplíku (na mezičas sem zakoupil pětky ale to už ty rady neradily 😄) Výsledek měla být zvýšená a hlavně trvalá přesnost. Moc sem tomu nevěřil, ale teda jo, za ty dva dny co je nosím, tak nula s nulou 😲 Nevadilo by mi to takhle zůstat, ale ještě uvidíme 🙂IMG_20211002_011949.thumb.jpg.9077114a40df135e89c0325eb087a788.jpg